Otevřete svět tajemství se skrytými dveřmi – Trend 2024

Moderní prostory zaznamenávají současnou horkou novinku. Skryté dveře, nebo spíše skryté zárubně, do kterých jsou dveře zasazené, jsou velmi žádané architekty a interiérovými designéry. Nejsou to jen byty a domy žádající minimalistický styl uspořádání prostoru k bydlení, takové dveře jsou perfektní i pro instalaci v hotelových pokojích, ateliérech, a dokonce jsou ideální volbou i pro dveře vzdělávacích center. Pojďme se podívat na skryté zárubně interiérových dveří blíže.

Co jsou skryté zárubně?

Jak již z úvodu vyplynulo, jsou to takové zárubně, které prostě neuvidíte. Konstrukce jsou zabudované do otvorů ve zdi a dveře nasazeny na skryté panty. Dveře jsou tak zcela v jedné rovině se stěnou. Pokud je natřete stejnou barvou, jakou použijete na stěnu, docílíte efektu tajných dveří vhodných například jako vchod do koupelny či toalety z hlavní ložnice.

Skryté zárubně a dveře jsou trendy a jsou tím nejlepším řešením pro vytvoření čistých a elegantních prostor v jakémkoli interiéru. Dají se vyrobit i v atypických tvarech, což se obzvláště hodí pro ateliéry a půdní byty.

Dveře zasazené do skryté zárubně dodávají prostoru větší homogenitu. Jsou skvělým rozhodnutím pro omezené prostory a moderní interiéry, které stále více směřují k minimalismu.

Jaké výhody mají skryté zárubně?

Díky snadné údržbě nemusíte neustále otírat prach, který se rád usazuje na klasické zárubně. Stejně tak dveře pouze otřete, pokud to jeho úprava vyžaduje nebo dovolí.

Přizpůsobí se vašim potřebám. Skryté zárubně se snadno instalují a hodí se pro všechny standardní velikosti a tloušťky stěn stejně jako pro nestandardní tvary a můžete si nechat i vytvořit vlastní design dveřních otvorů.

Můžete si vybrat z nespočtu barev, vytvořit si vlastní design a vytvořit si tak dveře svých snů, což bude bavit hlavně vaše ratolesti v jejich vlastním pokoji.

Nevyžadují další obložení k zakrytí spojů a spár, což nám dává více prostoru v místnosti.

Vysoká kvalita skrytých zárubní z pevného hliníkového profilu zaručí její dlouhou životnost.

Kdo vám dodá kvalitní skryté zárubně a dveře?

Opravdu kvalitní a designové dveře vám dodá výrobní firma Erkado. Tradiční jednička na českém trhu má vzorkové prodejny rozsety po celé České republice a pokrytý má spolehlivě každý kraj. Výrobou dveří a doplňků k nim se zabývá již více jak 30 let. Nabízí širokou škálu dveří interiérových i exteriérových. Vyrobí vám nejen dveře klasické vsazené do přiznaných zárubní, ale i dveře přesně podle vašich představ. A samozřejmě nabízí i výrobu trendy novinky, tedy skryté zárubně a dveře, které lze objednat v povrchu pro malování nebo tapetování.

 

Až si budete vybírat dveře do svého domova, zvažte i variantu vsazenou do skryté zárubně. Váš interiér pak bude opravdu moderní a snadno udržovatelný. Nyní už víte, proč jsou skryté zárubně a dveře tak trendy a také na koho se při nákupu obrátit.