Pouzdro Eclisse jediná volba pro posuvné dveře – Mand CZ

Posuvné dveře do stavebního pouzdra představují rafinovanou alternativu klasických interiérových dveří. Co je ale na nich tak výjimečného? Uspoří místo, ale nejen to!

Stavební pouzdra nabízí celou řadu výhod a pozitiv, které prospějí každému interiéru. Jsou mimořádně funkčním prvkem, který vyniká naprosto dokonalým vzhledem a celou řadou praktických vlastností. Podívejme se na ně o něco blíže a propadněme jejich kouzlu.

Stavební pouzdro: při otevření se dveřní křídlo „schová“ do kapsy ve stěně

Stavební pouzdra především ušetří prostor, a to přijde vhod v každém interiéru. I když si třeba nemůžeme na nedostatek místa stěžovat, vždy se hodí mít pár centimetrů prostoru navíc. Málokdy si můžeme dovolit s místem bezděčně plýtvat – vhodné interiérové dveře mohou být zajímavým řešením. Zatímco u klasických otočných dveří musíte počítat s prostorem potřebným pro manipulaci s dveřním křídlem, u posuvných dveří tato starost odpadá. Při svém otevření se dveřní křídlo prostě jen zasune do kapsy schované ve stěně. Tato kapsa, tedy stavební pouzdro, může navíc být jak ve zdi, tak v sádrokartonu.

Stavební pouzdra Eclisse umožňují vedení elektrických kabelů i věšení nábytku na stěnu

Stavební pouzdra Eclisse z naší nabídky vynikají svojí schopností ponechat stěně všechny její praktické vlastnosti. Díky mimořádným patentovaným technologiím tak lze stěnu se stavebním pouzdrem využívat jako každou jinou – lze na ni věšet nábytek, přibíjet poličky, vést uvnitř kabely elektrického vedení, umisťovat vypínače, lampy či termostaty, zkrátka si s ní můžete dělat, co vás napadne.

Do pouzdra zasouvejte dveře dřevěné i celoskleněné

Posuvné dveře do stavebního pouzdra představují designový hit! Působí mimořádně elegantně a do minimalistického designu padnou jako ulité. Rozhodně bychom ale nechtěli říci, že se hodí jen do ultramoderních interiérů, kde vládnou chladné barvy a vysoký lesk. Díky své jednoduchosti budou slušet úplně každé domácnosti. Ať už preferujete severský hygge styl nebo romantické lehce nostalgické ladění, posuvné dveře vám padnou do oka. Dolaďte celkový dojem volbou vhodného dveřního křídla. Do stavebního pouzdra lze posunovat jak dveřní křídlo z poctivého dřevěného masivu, tak dveře celoskleněné.

Bezfalcové provedení dveří se postará o dokonalé splynutí dveří se stěnou

Protože máme mezi svými zákazníky i klasiky, kteří na kouzlo tradičních otočných dveří nedají dopustit, máme pro ně v nabídce skutečnou designovou lahůdku z dílny výrobce CAG. Bezfalcové dveře jsou designovou láskou na první pohled. Bezfalcové provedení umožňuje díky chybějící polodrážce zavřít dveřní křídlo tak, že splyne se zárubní do jedné roviny. Ani o kousíček nepřečnívá, výsledný efekt je tak perfektní. CAG nabízí v bezfalcovém provedení většinu svých modelů dveří. Pokud nechcete aby vaše dveře „mizely“ do stěny, mohou s ní alespoň dokonale splývat!

Potřebujete si dveře osahat a prohlédnout „naživo“? Zastavte se u nás v showroomu v Libušské ulici na Praze 4 a svěřte se nám se svými sny o dokonalých interiérových dveří. Rádi vám pomůžeme najít ty pravé. Svým zákazníkům nabízíme dveře „na klíč“ – tedy dveře se vším všudy odpovídající přesně jejich představám.