Právě nyní je ideální čas pro nákup nemovitosti

Pokud pravidelně nesledujete trh v oblasti prodeje nemovitostí a zároveň nabídku finančních prostředků, které je třeba mnohdy využít pro nákup vašeho vysněného bydlení, může vám snadno uniknout skutečnost, že právě nyní je ideální čas na realizaci nového bydlení. Důvodem je jednoznačně vzrůstající trend výhodnosti jednotlivých hypoték. Aktuálně nabízejí výborné podmínky – pokud chcete investovat do nového bydlení, je nyní ten nejlepší čas!

Novostavby poskytnou komfortní bydlení se vším všudy

Asi každý z nás touží po spokojeném a útulném bydlení, které mu splní pokud možno co nejvíce přání. V dnešní době je skutečně obrovská nabídka. Vyplatí se popřemýšlet především nad spoustou developerských projektů, které nabízí komfortní podobu novostaveb. Bydlení v trendech 21. století s sebou přináší celou řadu pozitiv, ze kterých může těžit každý z nás. Splnění snu v oblasti bydlení nemusí být ničím nemožným, především v současné době. Nynější investice do novostavby se vám zkrátka vyplatí.

Trend bydlení na okrajích měst

Celé moderní čtvrti novostaveb často vyrůstají na okrajích větších měst. Jedná se o trend, který je rozšířený minimálně ve velké části Evropy a není se čemu divit. Přináší s sebou totiž zajímavé alternativy spojení všeho, co člověk potřebuje.

Taková podoba bydlení zajistí jednak relativní klid a odklonění od „špíny velkoměsta“ a zároveň dobrou infrastrukturu – do center to není daleko, dostanete se tam jak vlastním dopravním prostředkem, tak často i hromadnou dopravou. Do práce to tedy máte jen pár minut, stejně tak i za zábavou nebo třeba na nákupy.

Projekt Brněnská pole

Pokud by vás lákalo bydlení u Brna, konkrétně na severozápadním okraji města Šlapanice, určitě stojí za zmínku projekt Brněnská pole.

Prodej bytu Šlapanice může být i pro vás obrovským přínosem. Samozřejmostí jsou stylové a útulné novostavby nejrůznějších velikostí. Své nové bydlení zde mohou najít jak lidé na prahu pracovní kariéry, tak i usedlejší, vícečlenná rodina.

Byty Šlapanice budou zahrnovat i občanskou vybavenost. Jedná se zejména o dětské hřiště a mateřskou školu přímo v areálu. Obyvatelům bude k dispozici i víceúčelové hřiště a relaxační zóna.

Bytové domy mají 4 NP, v centrálním prostoru okolo kruhového objezdu se bude jednat o byty 5 NP. U všech domů je počítáno s případným bezbariérovým přístupem. Domy představují energeticky úsporné stavby, k jejich výstavbě byly použity nejmodernější materiály a technologie, včetně izolačních postupů.

Koupě bytu ve Šlapanicích je možná už i v současné době – aktuálně jsou k dispozici byty typu 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk. Vhodné doplnění koupě představuje garáž, v opačném případě je možné samozřejmě využít venkovní stání.

Chcete-li investovat do moderního bydlení, na nic nečekejte. Díky příznivým parametrům nabízených hypoték si toto vaše přání můžete bez větších limit splnit!