Pročištění vzduchu katalytickou lampou

První katalytická lampa spatřila světlo světa v roce 1898 ve Francii, přičemž za její výrobou stál pařížský lékárník Maurice Berger. Od samotného počátku unikátní zařízení slouží k pročištění, ale i desinfekci ovzduší. Zpočátku se používalo zejména v nemocnicích a vojenských lazaretech, postupně se však rozšířilo i do běžných domácností. Katalytická lampa ničí bakterie, viry, mikroby i nežádoucí pachy.

Potěší vás, že katalytická lampa není ledajaký předmět, chlubí se nejen svými funkcemi, ale i designem. Stane se tedy jakýmsi dekorativním prvkem místnosti. Dokáže ze vzduchu odstranit nepříjemné pachy, jako jsou kouř, pachy z vaření i od domácích mazlíčků. Příjemně provoní interiér, navíc aroma můžete měnit.

Klíčové vlastnosti katalytické lampy

V několika bodech vám ještě shrneme všechny funkce katalytické lampy, která rozhodně stojí za koupení. Zajistí vám:

odstranění pachů v domácnosti,

pohlcení pachů, nikoliv jejich překrytí vůní,

čištění vzduchu od alergenů, bakterií, mikrobů i dalších nečistot,

provonění i velkého prostoru do půl hodiny.

Je čištění vzduchu katalytickou lampou účinné?

Jelikož se vonné esence při katalytické reakci nespalují, ale odpařují se z tepelného povrchu porézního kamene, tedy katalyzátoru, tak je účinnost čištění vzduchu opravdu účinná. Nespaluje se kyslík, nevytváří se zplodiny, jako je tomu u klasických aroma lamp na čajovou svíčku. Dokonce existují i průzkumy, jež prokazují účinnost katalytické lampy.

Vsaďte na ověřenou značku Maison Berger Paris (dříve Lampe Berger Paris), která má více než stoletou tradici a prodává své lampy po celém světě. Francouzská značka má v nabídce nejen katalytické lampy, ale i aroma difuzéry a luxusní vonné svíčky. Pokud si tedy chcete vytvořit příjemnou atmosféru, produkty od Maison Berger Paris jsou správnou volbou.