Pronajímáte byt? Bohemian Estates vám pomůže!

Každý majitel nějaké nemovitosti jistě ví, že správa a údržba není to jediné, co může znepříjemnit život. I účetnictví a problémoví nájemníci přidávají majitelům nemovitostí hodně starost. Pokud pronajímáte byt, nemusí jít vždy o noční můru. Česká republika se totiž pyšná zcela novou službou realitního trhu.

Správa nemovitostí

Nejen českým vlastníkům bytových jednotek je nyní přístupná služba komplexní správy nemovitosti. Sám majitel nemovitosti v Praze, Petr Plachý, vyzkoušel agenturu Bohemian Estates, která mu ulehčuje život a se kterou má výborné zkušenosti.

Bohemian Estates International

Tato agentura fungovala od roku 2006 jen pro zahraniční investory, nyní se orientuje také na českou klientelu. Vlastníci nemovitostí tak nyní i u nás mohou nechat provozování projektů profesionálům, kteří zaštítí monitoring nájemních smluv, minimalizaci nevýnosných období, právní optimalizaci veškerých smluv, výběh nájemného, přebírání a následné předávání nemovitosti, komunikaci s nájemci, zajištění plateb a vyúčtování za energie a služby, zpracování pošty a plateb a technickou údržbu. Samozřejmostí je nonstop linka v krizových případech. Za příplatek je dále k dispozici účetní a daňové poradenství, hypoteční služby, pojištění, právní servis a další. Vlastníci nemovitostí se tak nemusí starat prakticky o nic. Je to jako sen!

Přehlednost

Co dalšího je velmi lákavého, je online systém evidující podrobné vyúčtování a veškeré informace o nemovitosti. Jako majitel nemovitosti tak máte o všem přehled, vše je na jednom místě na dosah ruky.

Nebojte se o náklady

Majitelé nemovitostí se však často obávají vysokých nákladů při takové komplexní správě. Podle průzkumů však realitní kanceláře za jejich správu nemovitostí pokryjí výdaje a navíc navyšují zisk. Pan Plachý je toho důkazem, protože sám má zkušenost s volným bytem. Ten byl volný dva dny a zpráta na zisku činila prakticky nulu.

Vyzkoušejte si to!

Pokud jste stále na vážkách, je tu možnost zkoušky. Společnost nabízí tříměsíční bezplatné období pro nové klienty.

Obrázek: pixabay.com