Pronajměte si kávovar! Zdarma!

Rádi byste si pořídili, ať již do kanceláře, nebo k sobě domů opravdu kvalitní kávovar, který je ovšem nad vaše finanční možnosti? Máme pro vás dobrou zprávu! Můžete si jej pronajmout! Za 0 Kč měsíčně!

Když si pronajímáme byty, automobily a svatební šaty, proč bychom si nemohli pronajmout kávovar. Mohli! Tuto jedinečnou službu nabízí prodejce špičkových švýcarských kávovarů JURA! Jak to probíhá? Čtěte dál.

Nemáte na kvalitní kávovar? Nevadí!

Opravdu špičkový kávovar rozhodně není levnou záležitostí. Ceny kávovarů JURA začínají na necelých dvaceti tisících korunách. Kávu vám ale může připravovat i kávový krasavec za 75 tisíc korun. V tomto případě za velký peníz ovšem očekávejte hodně muziky, tedy 21 druhů káv. I tento kávovar si máte možnost pronajmout! A nejenom to! Za pronájem kávovaru za splnění určitých podmínek nemusíte zaplatit jedinou korunu!

Neplatíte za kávovar, ale za kávu

Co musíte učinit pro to, abyste tyto podmínky splnili? Prodejce kávovarů JURA si tento pronájem zdarma podmiňuje tzv. minimálním odběrem kávy. Vy tedy nebudete platit za přístroj jako takový, nýbrž za odebranou kávu – čerstvou a výběrovou! Za běžné standardní ceny! Jeden kilogram vás vyjde na 650 kč bez DPH. Minimální množství jsou 3 kg kávy měsíčně po dobu 24 měsíců. Pokud tedy vy či vaši zaměstnanci vypijí alespoň deset šálků kávy denně, máte šanci! A ruku na srdce, deset šálků denně vypije i spousta jednotlivců!

Ne jeden kávovar, ale dva!

Tímto ovšem příval dobrý zpráv nekončí. Pokud s prodejcem (a pronajímatelem) kávovarů JURA uzavřete smlouvu i na další období, dostanete kávovar nový! A ten původní vám zůstane! Vaši kofeinovou vášeň budou uspokojovat kávovary dva!

Uspořádejte kávovou party

Navnadili jsme vás? Kávovar do firmy patří, nemyslíte? Jak jinak zaměstnance nabudit k vyšším výkonům, než dobrou kávou! Otevřete stránku topkavovary.cz a na hlavní stránce klikněte na záložku „mám zájem o pronájem“. Postupujte dle instrukcí a čekejte na vašeho osobního baristu. S veškerým příslušenstvím a startovacím balíčkem kávy. A kávová party bude moci začít!