Historická nemovitost láká na nádhernou architekturu v kombinaci s moderními prvky

Jedná se o nedávno zrekonstruovanou historickou nemovitost polokruhového tvaru, která je součástí rozsáhlého historického sídla. Při návštěvě této prestižní nemovitosti, která byla postavena v letech 1883 až 1887 zjišťujeme, že nabízí maximální pohodlí k životu.

Vydejte se na malou prohlídku, interiér za to určitě stojí!

Nádvoří

Snímek z horního patra poskytuje pohled na upravenou zahrádku s venkovním sezením. Ta je tvořená velkou dlážděnou terasou, zasazenou do zeleně. Dostatek soukromí zajišťuje dřevěné oplocení.

Fotografie: DuProprio

Obývací pokoj

Vřelou atmosféru, která vyzařuje z této místnosti, tvoří kamenné zdi a nádherné odkryté trámy. K příjemnému pobytu v tomto pokoji přisívá i více než 10 stop vysoký strop.

Fotografie: DuProprio

Jídelna

Krásná dřevěná podlaha, která se vyskytuje v celém zámku kromě koupelen, je součástí i jídelny a kuchyně. Dostatek přírodního světla zajišťují i nádherná okna, která jsou součástí tohoto otevřeného prostoru. Tento úhel pohledu umožňuje vidět krb na zemní plyn v obývacím pokoji.

Fotografie: DuProprio

Kuchyně

V zajímavě řešené kuchyni vidíme skříňky z třešňového dřeva doplněny žulovým pultem.

Fotografie: DuProprio

Hlavní ložnice

Ložnice se nachází v přízemí. Na první pohled zaujme bambusovou podlahou. Nesmíme se také zapomenout zmínit o třech velkých skříních, které budou budoucímu majiteli k dispozici.

Fotografie: DuProprio

Koupelna

Tato půvabná rezidence nabízí dvě koupelny s nádhernou italskou dlažbou. Koupelna se pyšní volně stojící vanou a velkou sprchou s proskleným vstupem.

Fotografie: DuProprio

Podkroví

V nejvyšším patře nemovitosti se nachází velké velký pokoj, z něhož je nádherný výhled do okolí. Za zmínku také stojí, že tato nemovitost je obklopena vzrostlými stromy a množstvím zeleně. Obyvatelé mají nádherný výhled na Rivière-des-Mille-Îles.

Fotografie: DuProprio

Na centrálním vnitřním nádvoří je dokonce kaskádovité jezírko s rybami. Tato nemovitost se prodává za 20 mil. Kč.

Úvodní Fotografie: DuProprio