Slavný americký herec Ben Affleck žije v domě za 400 milionů korun

Kdo je Ben Affleck, to nemusíme nikomu říkat. Jedná se o známého a slavného herce, který nezaujme jenom na filmovém plátně. Zaujme i tím, jak bydlí. Dnes lehce nahlédneme do jeho soukromí a musíme říci, že Ben Affleck bydlí skutečně unikátně. Koupil totiž nemovitost, ze které skutečně přechází zrak.

Neuvěřitelná částka

To první, co na nemovitosti kterou Ben Affleck koupil, zaujme, je cena. Tento dům totiž vyšel na neuvěřitelných 19,2 milionů amerických dolarů, což je pro některé suma až nepředstavitelná. Proč je dům tak drahý? Vliv má nejenom to, že se nachází na dobré adrese, konkrétně potom ve čtvrti Pacific Palisades v Kalifornii. Vliv má i celková velikost domu, ve které v tuto chvíli žije hercova bývalá manželka a jeho děti.

Dům vhodný pro rodinu

Ben Affleck se v souvislosti s koupí nemovitosti vyjádřil celkem zajímavě. Řekl, že hledal dům vhodný pro rodinu, a tak koupil právě tento. Realita je taková, že by v něm klidně mohlo žít i několik rodin. Alespoň podle toho, jak je dům velký a co nabídne. Jde o opravdu luxusní nemovitost, která byla postavena teprve nedávno. A to v roce 2017.

Co vše je součástí nemovitosti?

Jdeme počítat, co vše dům, který Ben Affleck koupil, vlastně obsahuje. Celkem je to až neuvěřitelných 7 ložnic, které jsou dále doplněny také šesticí koupelen, prostornou kuchyní, ale i místnostmi centrálními, kam se řadí třeba obývací pokoj, stejně jako se sem řadí pokoje pro hosty, ale třeba i místnost kterou můžeme nazvat domácím multimediálním centrem, nebo ještě lépe domácím kinem.

Velké, světlé a vzdušné pokoje

Když máme tu možnost podívat se dovnitř, tak to uděláme. Pokoje rozhodně zaujmou svou velikostí, a tak působí velmi vzdušně. Také po designové stránce působí i velmi čistě, což je dáno jak tím, že zde dominuje bílá barva, tak tím, že je zde využito i pár prvků v odstínech spíše do zlata, ale také do hněda, což zase dobře odkazuje k využití přírodních materiálů, které pomáhají tvořit určité teplo domova.

Závidět je co

Nahlédneme-li do několika místností, tak nám bude doslova přecházet zrak. Příkladem je třeba místnost s kulečníkem, je to také dokonale vypadající koupelna s krásnou podlahou, nebo je to také ono domácí mediální centrum, které nahrazuje standardní návštěvu kina. Zkrátka a jednoduše, bydlet jako Ben Affleck by chtěl každý.

Fotografie: TheMls

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]