Srovnání dodavatelů elektřiny a plynu vám přinese úspory

Je všeobecně známo, že ceny plynu a elektřiny rok od roku stoupají. Pokud se vám u každého ročního vyúčtování protáčejí panenky, měli byste si ověřit, jestli váš stávající dodavatel energie nepatří k těm dražším. V následujících řádcích se dozvíte jednoduchý návod, jak na to.

Srovnání dodavatelů plynu a elektrické energie online

Nemusíte mít obavy, že vás porovnání energií bude stát spoustu energie a času. Stačí navštívit srovnávací portál Ušetřeno.cz, kde naleznete všechny dodavatele pěkně na jednom místě. Párkrát kliknete myší a rázem vidíte, zda za plyn či elektřinu neplatíte víc, než musíte. Do šikovné online kalkulačky zadáte základní údaje – typ bydlení, způsob využívání elektřiny nebo plynu, kraj, současného dodavatele a případně jeho produkt. Během okamžiku se vám zobrazí přehledný seznam dodavatelů, u nichž jsou uvedeny ceny energií. Mezi sebou si je jednoduše porovnáte podle výše měsíční zálohy, ceny za rok, výpovědní lhůty a garance ceny. Rovněž se dozvíte, kolik oproti stávajícímu stavu ročně ušetříte.

Srovnání cen plyn a elektřiny nikdy nebylo jednodušší

Chcete-li si to ještě více usnadnit, využijte formulář, do něhož nahrajete vaše poslední vyúčtování. Nejpozději do 24 hodin se vám ozve specialista s optimální nabídkou. To vše nezávazně a zdarma. Pokud budete s cenovým návrhem spokojeni, nic nebrání započetí změny dodavatele. Ani na tuto záležitost nebudete sami. Finanční poradce připraví nové smlouvy, zařídí výpovědi a postará se o veškeré další formality.

Jak je patrné, věnovat trochu času srovnání cen elektřiny a plynu se jednoznačně vyplatí. Díky online kalkulačce během pár vteřin porovnáte celý trh, jenž se neustále aktualizuje, co se týče nových dodavatelů a produktů. Vy tak máte dokonalý přehled o tom, zda za energie zbytečně nepřeplácíte. Doporučujeme využít funkci hypotéka online.