Stěhovací krabice zcela eliminují chaos při stěhování

I když se na stěhování můžeme těšit, protože se obvykle stěhujeme za lepším, radost nám pokazí chaos, který stěhování doprovází. Ten však lze poměrně snadno eliminovat tím, že se na stěhování vhodně připravíme. A základem jsou dobré stěhovací krabici.

Kdysi bylo dobrým zvykem před stěhováním navštívit obchody s ovocem a zeleninou a zásobit se parádní porcí krabic od banánů. Pak se nám při stěhování věci ztrácely, rozbíjely i jinak ničily. Dnes si často odkládáme krabice z různých zásilek, které nám chodí domů. Každá je však jinak velká, většinou ani nedosahují rozměry vhodných stěhovacích krabic. Tak ani takto se určitě nestěhujte! Pořiďte si prémiové krabice určené přímo na stěhování. Prémiové nejsou cenou, ale kvalitou. Stěhovací krabice si totiž můžete pořídit přímo od výrobce.

Nejlepší stěhovací krabice

Jinde krabice na stěhování zdražily, tradiční prodejci často zmenšili jejich rozměry. Ideální stěhovací krabice pořídíte u prodejce Krabice-praha.cz. Jsou z třívrstvého kartonu (vlnitá lepenka), který zajišťuje dostatečnou pevnost a odolnost i pro těžší věci. Nabízí se v rozměrech 600×400×400 mm. Krabice má prořezy pro pohodlné chycení, což ji dělá rovněž jinou proti běžným krabicím. Dno lze navíc vybavit proložkou, která se nabízí samostatně.

Co ještě potřebujete pro stěhování?

Do krabic se hodí pořídit vhodné vystýlky. Předně bublinkovou fólii na balení křehkých předmětů, případně tzv. kartonfix, který se pak dá snadno recyklovat spolu s krabicí. Hodí se i různé pytlíčky na balení věcí, které patří k sobě. Mohou to být klasické pytlíky na svačinu i zip pytlíky. Vhodné je mít po ruce též gumičky a klasickou kancelářskou lepicí pásku na menší věci. Pro lepení krabic pak širokou balicí pásku, ideálně rovnou se strojkem na odvíjení pásky a lepení. Ten využijete ale pouze při skutečně velkém stěhování. Nezapomeňte též na pořádný tlustý černý fix. Obsah každé krabice se totiž vyplatí pořádně popsat. Pak snadno najdete, co ve které je. A stěhování může začít.