Stěhování nejen rodinných domů bez starostí

Fotografie: Depositphotos

Stěhování se do nového bytu či domu je vždy velkým krokem se kterým je spojen nový začátek a příležitosti, bohužel však také mnohdy nemalé množství stresu. Poradíme vám proto, jak zvládnout celé stěhování s co nejhladším průběhem.

Bez stěhovací firmy se většinou neobejdete

Kompletní stěhování se většinou neobejde bez stěhovací firmy. Spoustu lidí se však snaží domluvit si stěhování na víkendy či prázdniny, což jsou termíny, které bývají nejvíce obsazeny. Stěhování Podrazil, kteří mají se stěhováním mnoholetou zkušenost a dělají svou práci profesionálně, nabízejí stěhování non-stop. Kromě toho, že poskytují flexibilní stěhování jak bytů, tak i rodinných domů, tak veškeré stěhování v jejich režii je pojištěno do 10 000 000 Kč, striktně dodržují naplánovaný časový harmonogram a finálně provádí úklid a likvidaci použitých obalů. Navíc jejich služby poskytují:

  • dle přání zákazníka definitivní rozmístění předmětů
  • speciální přepravu uměleckých předmětů, obrazů či PC sestav
  • pečlivé monitorování celého průběhu stěhování jako záruku

Jak postupovat, když už mám u firmy termín?

Když už máte domluvený termín stěhování, je vhodné si včas vypracovat vlastní časový harmonogram balení, čímž značně ulevíte svému stresu. Systém balení sestavte na faktu, že nejméně používané věci byste měli začít balit jako první. U příležitosti stěhování je také nejvhodnější čas zbavit se nepotřebných věcí, které můžete prodat, darovat či recyklovat a udělat si tak pořádek ve věcech a zároveň ulehčit celému procesu stěhování. Nezapomeňte také používat co nejpevnější krabice a co nejpřehledněji si krabice popisovat. Pak už stačí jen vyčkat na stěhovatelskou firmu.

Na kolik mě stěhovací firma vyjde?

Pro určení ceny u stěhovací firmy Podrazil je důležitá prohlídka předmětu stěhování, díky které je následně vytvořena cenová nabídka, která je velmi individuální a zahrnuje veškeré požadavky zákazníka. Prohlídka, vypracování kompletní cenové nabídky a sestavení časového harmonogramu jsou poskytovány zcela ZDARMA.