Sůl v rohu místnosti využívaly už naše babičky. Vaši domácnost zbaví přítomné negativní energie

Fotografie: Pixabay

Necítíte se ve svém domově tak jako dříve? Na vině by mohla být nastřádaná negativní energie, kterou vám však pomůže jednou provždy odstranit běžná sůl.

Lidé si neustále stěžují, že jim v životě chybí štěstí. Obávají se o svůj majetek, touží po lásce a míru a zároveň si přejí, aby co nejdříve dosáhli finanční prosperity, o kterou celý život usilují. Zdá se však, že na řadu životních událostí má vliv negativní energie, jež se může postupem let nastřádat ve vašem domě nebo v místnosti, ve které trávíte nejvíce času. Abyste se jí však zbavili, nemusíte ihned volat odbornou pomoc – postačí vám nasypat na zem trošku soli.

Starobylé učení Vastu-shastra

O účincích soli v místnosti věděli již zastánci starobylého učení Vastu-shastra (neboli znalostí v domě), kteří tvrdili, že tímto způsobem dokážou přinést do svého domu bohatství a klidné prostředí – jde totiž o učení, které označuje dům jedince jako živou bytost, o niž je potřeba neustále pečovat a respektovat ji jako každého příslušníka rodiny. Pouze v takovém případě je pak pro zastánce možné získat útulnou a zdravou atmosféru uvnitř jejich obydlí.

A právě jedním z prostředků, kterých si obydlí cenilo nejvíce, byla obyčejná sůl. Ta lidem přináší do života spoustu užitečných přínosů, a to počínaje solením pokrmů pro získání lepší chuti, až po získávání minerálů potřebných pro zajištění správné funkce jejich těla. Co ovšem zastánci učení Vastu-shastra zjistili, je také skutečnost, že sůl má podle všeho schopnost pohlcovat negativní energii v domácnosti a přinést do ní bohatství.

Sůl v rohu místnosti vám pomůže získat finanční prosperitu

Tak běžný prostředek, který má pravděpodobně každý z vás v kuchyni, má velmi slibný potenciál vyčistit vaši domácnost od všeho špatného a přinést do ní štěstí, zejména co se týče finančních prostředků. Mnohdy bohatě postačí, když ji nasypete kamkoliv na podlahu a necháte určitou dobu působit. Dále je také velmi účinné nechat ji v plastových miskách různě po místnostech – nejlépe v rohu.

Fotografie: Freepik

Aby byla sůl ještě účinnější, můžete k ní přidat 4–5 kousků sušeného hřebíčku. Již po prvním použití této metody byste se měli ve svém domě cítit mnohem lépe a finanční potěšení by mělo přijít do velmi krátké doby. Sůl vás zachrání před chudobou, nepřízní osudu, a dokonce naplní vaši domácnost vůní harmonie a míru. Samozřejmě nenechávejte vše na pouhém štěstí – svým touhám musíte jít vstříc.

Zdroj: IndiaTVNews

Absolvent České zemědělské univerzity, který je již od malička velkým kutilem. V podstatě vše, co je možné najít v j... [Více o autorovi]