Vůně domova snadno a rychle. Pomůže pár věcí z domácnosti

Toužíte po tom, aby váš domov krásně voněl, ale nevíte jak na to? Vůně domova není spojena s chemickými osvěžovači z drogerie. Vyzkoušeli jste už řadu přípravků, ale jejich účinek vždy trval jen krátkou dobu? Chtěli byste něco, po čem by váš domov neustále krásně voněl? Jste na správné adrese. Máme pro váš jedinečnou metodu, pomocí níž dokonale provoníte váš domov a vdechnete mu tak svěžest a čistotu.

Nepříjemný zápach táhnoucí se bytem

Všichni známe ten občasný nepříjemný zápach, který se táhne domem. A to vůně domova rozhodně není. Většinou za to mohou rozkládající se odpadky v odpadkovém koši, nebo jiné látky. Každopádně nepříjemný zápach se snadno v domě uchytí, a obyčejné vyvětrání mnohdy nemusí pomoci. Existuje celá řada chemických přípravků (sprejů a osvěžovačů vzduchu), ale jejich účinek je většinou krátkodobý. Chcete-li tedy voňavý dům, musíte spreje neustále kupovat, což se může prodražit. A navíc, kdo by chtěl kolem sebe stále stříkat nějaké chemikálie, které mohou být zdraví nebezpečné.

Pro odstranění zápachu si připravte

Máme pro vás mnohem lepší řešení, které žádné škodlivé chemikálie neobsahuje, a navíc vám ušetří spoustu peněz. Nepříjemný zápach linoucí se domem se stane minulostí. K tomu, abyste mohli naši metodu vyzkoušet, budete potřebovat následující věci: hrnec na vaření, 2 hrnky vody, 4 polévkové lžíce jedlé sody, ¼ hrnku saponátu na nádobí a rozprašovací láhev. Vidíte, že se nejedná o nic náročného.

Jednoduchá a účinná metoda

Máte-li vše nachystáno, můžete se dát do samotné přípravy metody. Čistící saponát vlijte do hrnce, přidejte k tomu jedlou sodu a dva hrnky vody. Hrnec postavte na plotnu a přiveďte k varu, dokud se vše pořádně nerozpustí. Pokud by se stalo, že by se jedlá soda nerozpustila, přidejte do směsi pár kapek čistého alkoholu.

Jakmile bude rozpuštěno, hrnec odstavte a nechte ho se směsí na půl hodiny vychladnout. Následně směs přelejte do rozprašovací láhve a vystříkejte s tím váš byt či dům. Látka se hodí na všechna místa, dokonce i do skříní. Navíc se nemusíte bát, že by zanechávala skvrny.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]