Vysloužilý Boeing 727 se stal netradičním domovem pro fanouška letadel

Boeing 727 byl ve své době populárním letadlem, které později nahradily modernější stroje. A co s těmi vysloužilými? Tento muž v jednom bydlí. Jde o velkého fanouška letadel, a tak se rozhodl, že jeden Boeing 727 nenechá shnít nebo zničit, ale že ho využije. K tomu, aby v něm mohl bydlet. Nutno říci, že pro fanouška letectví je takový domov doslova splněným snem.

Boeing 727 je unikátní letadlo

I když se poprvé objevilo v šedesátých letech, stále ukazuje svou kvalitu. Na nebi ho sice už neuvidíme, ale zaparkované na zemi stále ukazuje, jak odolný kus letadla to byl. Jedná se o letadlo, které je neuvěřitelně kvalitní a trvanlivé. I díky tomu muži nejenom stále poskytuje netradiční domov, ale dá se očekávat, že mu ho ještě velmi dlouho poskytovat bude.

Unikátní bezpečné bydlení

Mnoho lidí vůbec nenapadne, jak bezpečný domov to vlastně je. Vzhledem k podvozku není úplně jednoduché se dovnitř dostat. A tak ani nehrozí, že by se stal terčem zlodějů. Dále nezapomeňme na to, že když se uzavřou všechny dveře, tak dovnitř nepronikne ani smítko prachu, stejně jako sem nepronikne ani jakýkoliv hmyz. Boeing 727 tak může být klidně připravený i na případnou apokalypsu. Jeho majitel však nepředpokládám, že by přišla. A pokud ano, bude v bezpečí.

Nebylo to levné

I když je Boeing 727 už vysloužilým letadlem, rozhodně se neprodává za pakatel. Jeho současný majitel musel vynaložit asi 100 000 dolarů jenom na jeho koupi. K tomu přidejme také nutnost přepravit ho na jeho pozemek, stejně jako nutnost jeho úprav a rekonstrukčních prací. Celkové náklady se tak odhadují asi na dvojnásobek kupní ceny. Je jasné, že nejde o nic levného.

Nahlédněte dovnitř

A jak to vypadá uvnitř letadla Boeing 727, které má muž jako domov? Skvěle! Pokud jste fanoušky letectví, budete mu zcela určitě závidět. A pokud nejste, budete jistě překvapeni tím, že má muž uvnitř úplně vše, co k plnohodnotnému životu potřebuje.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]