Britská čtvrť láká na moderní nové byty a dobrou atmosféru

Všichni si přejeme bydlet tam, kde je dostatek civilizace a zároveň dobrá dostupnost přírody. Toužíme po blízkosti všech potřebných služeb, také chceme příjemné sousedy. Britská čtvrť v pražských Stodůlkách tohle všechno nabízí. A momentálně tam jsou byty k prodeji.

Developerská firma Finep nabízí nové byty v Praze v různých lokalitách. Aktuálně je jich několik volných i v luxusní Britské čtvrti. Jedná se přitom o byty o dispozicích 1+kk až 4+kk, takže si vybere řada zájemců.

Jak se žije na Britské?

Jedním slovem pohodlně. V blízkosti máte obchody, kadeřnictví, Alzabox, poštu, bankomat, mateřskou i základní školu, lékaře, veterinu, dětská hřiště a mnoho dalšího. Přitom se velmi snadno dostanete do města. Stanice metra Stodůlky linky B není daleko. Do centra to zvládnete dopravou do 25 minut. Autem to pak není daleko na letiště a rychle se dostanete na D5 směr Plzeň.

Tu pravou atmosféru a kouzlo Britské čtvrti ovšem dodávají hlavně její obyvatelé. Celá čtvrť žije, a to hezky společně. Sousedé zde ochutnávají svatomartinská vína, obdivují umělecké výstavy, rozsvěcují vánoční strom. Rádi si posedí u kávy nebo prosecca, zatímco děti se zmrzlinou si užívají hřiště. Vládne zde pohoda.

Vyberte si svůj ideální byt

Kolik stojí nové byty Stodůlky v této perspektivní lokalitě? To zjistíte pohodlně online. Developerská firma Finep má online zveřejněný soupis bytů spolu s jejich dispozicemi a cenami. Na webu je také vyznačeno, které byty jsou již v nezávazné rezervaci. Nejste-li si jistí, jaký byt by vám vyhovoval, neváhejte kontaktovat přímo developera. Pobavíte se o orientaci na světovou stranu, balkonu, garáži či jiném vybavení, a pokud se vám žádný byt nebude líbit, dostanete tip na další skvělé lokality v Praze. Novostavby Praha nabízí v různých lákavých oblastech. Stačí si vybrat, kde byste chtěli žít.