Bruce Willis a jeho honosná rezidence v Los Angeles za více než čtvrt miliardy korun

Herec amerických akčních filmů, Bruce Willis, kterého proslavila např. série Smrtonosná past, se přestěhoval z New Yorku do Los Angeles, města které nikdy nespí.

Sbohem, drahý Manhattane!

Pokud se vám zdá nový WIllisův domov předražený, vězte, že na stěhování herec dokonce zhruba sto milionů korun vydělá. Tedy v případě, že se mu podaří prodat stávající byt s výhledem na Central Park. Má to však jeden háček, realitní trh ve Spojených státech čeká podle odborníků propad cen, kterého by neměl být ušetřen ani New York. Je tedy možné, že Willisův byt nakonec nebude tak drahý, jak by si herec přál.

Do zlaté Kalifornie

Kalifornie je pochopitelně centrem amerického filmového průmyslu a každý, kdo ve světě pohyblivých obrázků něco znamená, by tu měl mít minimálně letní sídlo. Willis s chotí tu teď budou bydlet trvale.

A rozhodně nejsou žádní troškaři, vybrali si vilu s rozsáhlou zahradou v Brentwoodu, luxusním předměstí Los Angeles. A je to vila pořádná, její půdorys je více než 1 200 metrů čtverečních.

Brentwood – opravdu dobrá adresa

Bydlet v Brentwoodu rozhodně není pro každého, čtvrť je plná bohatě vybavených moderních vil. Ta Willisova samozřejmě není výjimkou.

Nabízí mimo jiné vnitřní lázně s krytým bazénem a saunou, obrovskou kuchyni, privátní kino, tělocvičnu s jógovým studiem, dvě zahradní chatky pro personál a má dokonce také výtah. Koupelny i ložnice jsou v domě celkem tři. Vila je kromě toho obklopena rozlehlou zahradou.

Že je Brentwood hodně dobrá adresa dokládá i dlouhý seznam celebrit, které zde žily nebo žijí. Mezi nejznámější Willisovy současné či bývalé sousedy patří:

  • Harrison Ford
  • Cindy Crawford
  • Marilyn Monroe
  • Arnold Schwarzenegger

Fotografie: Moski.hudo

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]