Impozantní sídlo z devatenáctého století poskytuje svým majitelům maximální luxus

Asi hodinu cesty od Montrealu narazíte na Dunham, v němž se skví neuvěřitelně luxusní vila, která byla postavena již v roce 1870. nyní ji majitelé prodávají za 750 000 dolarů. Pojďte se s námi přesvědčit o výjimečnosti tohoto nezvykle vyhlížejícího obydlí. Jisté je jedno, jeho vzhled a komfortní vybavení potěší ledajakého náročného člověka.

Exteriér s nádechem historie

Na první pohled tato historická vila připomíná spíš jakýsi kostel. Má ostře špičaté střechy a cihlovou fasádu. Jedná se však o velkolepý dům, který se nachází uprostřed uklidňující kanadské zeleně. Budoucí majitelé si tu mohou být jistí, že nebudou ničím a nikým vyrušovaní.

Pozemek, který k vile náleží čítá až 2970 metrů čtverečních. Rezidence je sestavena s jedné hlavní největší budovy a několika menších domečků. Ve vnitrobloku budou obyvatelé jako v jiném světě. Odtrženi od reality všedních dní zde mohou plně relaxovat jak v bazénu, tak na prostorné kamenné terase.

Vila nabídne dechberoucí přivítání

Tak jako je honosný vzhled vily, je velkolepé i uvítání při vstupu do objektu. Budete mít pocit, že kráčíte do zámku. Luxus zde dýchá ze všech stran.

Místnosti v přízemí jsou plně propojené, což dodává interiéru vzdušnost. Dominantním materiálem, který byl použitý k výstavbě interiéru je dřevo.

Po pravé straně od vstupních dveří se rozprostírá moderní kuchyňská linka, konstruovaná z tmavě hnědého dřeva. Velice sympatický je barový pultík se stoličkami, u kterého může budoucí majitel s rodinou relaxovat, či pojídat chutné pokrmy. Ty hospodyňka uvaří za plného komfortu, který tato úžasná kuchyně jisto jistě nabídne.

S kuchyní je spojený i obývací pokoj, jenž se jeví jako oáza klidu a pohody. Na pohodlných sedačkách si tu rodina může oddychnout po náročném dni.

Prostory dále nabídnou i jídelnu, z které je skvostný výhled do vnitrobloku, díky velkému francouzskému oknu a proskleným dveřím.

Exkurze v prvním patře a v suterénu

Když vystoupáte do prvního patra, objevíte dvě příjemné a útulné ložnice, kde se musí spát přímo královsky. V obou je podlaha nejspíš původní dřevěná.

Prostory zde nabídnou i dětský pokojík se zkosenou střechou.

Dům disponuje mimo jiné i dvěma koupelnami, jedna je s vanou a sprchou a ta druhá pouze se sprchovým koutem.

Suterén je místem kulturního vyžití. Majitelé zde budou mít k dispozici jak místnost s domácím kinem, tak i kulečník. Jak impozantní!

Fotografie: Todd Massé / Kim Massé