České lázně vám dopřejí krásný letní odpočinek. Které stojí za návštěvu?

Fotografie: Depositphotos

Spousta lidí nemá ráda typické dovolenkové destinace v zahraničí, kde se mačkají tisíce lidí na jedné pláži. Pokud chcete zažít opravdu užitou dovolenou, určitě se nemusíte trmácet několik hodin letadlem a utrácet kdovíjaké částky. Naše malá země totiž nabídne bezpočet zážitků. Kde se ubytovat?

Super léto v lázních

Letní pobyt v lázních splní všechna kritéria klasické dovolené, přičemž vám nabídne celou řadu výhod. Budete se moci těšit na vířivky, bazény, masáže, fitness centra a další příležitosti, stejně jako na nádhernou okolní přírodu českých lesů a pohoří. Jaký lázeňský pobyt si bezesporu vychutnáte?

Nejdříve vám představíme lázně Lipová. Ty leží ihned vedle hranic s Polskem, přímo u Králického Sněžníku. Nádherné pohoří zajistí pořádnou porci výletů a nekonečné výhledy do celého širého okolí. Po všech nachozených kilometrech oceníte večerní romantiku s vínem, dobrým jídlem a saunou.

Naprostou klasikou jsou Mariánské Lázně, které vám nejspíše nemusíme představovat. Přece jen se jedná o jednu z nejoblíbenějších lokací pro klienty ze všech koutů země. Téměř všechny balíčky jsou zaměřené na maximální relaxaci a rekonvalescenci, takže se hodí spíše starším a méně aktivním jedincům. Samotné město je plné nádherné architektury, jež přímo vybízí k poznávání.

Příliš neváhejte

Lázeňský pobyt může mít celou řadu podob, přičemž záleží jen na vašich preferencích. Ať už toužíte po libovolné formě odpočinku, mrkněte se na stránky Spa.cz. Ty obsahují stovky a stovky výhodných balíčků služeb. Snadno si tak najdete ideální řešení a během několika málo kliknutí si rezervujete kýžené lázně. Budete překvapeni, jak snadné to je.

Pokud vám nebude cokoliv jasné, obraťte se na milou zákaznickou obsluhu a nechte si s čímkoliv poradit.