Dekorace mají obrovský vliv na celkovou atmosféru vašeho domova

Atmosféru bydlení tvoří hned několik prvků, jež by všechny pospolu měly tvořit harmonický celek. Jedná se jak o základní vybavení, jako je nábytek, podlaha, stěny, obklady, tak další zařizovací předměty a bytové doplňky. I dekorace jsou velice důležité, protože bez nich by domov nebyl tím pravým domovem. Působil by chladně, stroze a neútulně.

Možná si až málo uvědomujeme, jak jsou bytové dekorace velice významným prvkem, jež určují charakter dané místnosti. S určitou nadsázkou lze říci, že stejně jako šaty dělají člověka, tak dekorace dělají bydlení.

Moderní dekorace jsou praktické a estetické zároveň

V každé domácnosti se nachází nespočet předmětů, vyloženě praktických a užitečných. Bez ohledu na to, zda je využíváte denně nebo příležitostně, všechny mohou esteticky obohatit a zpříjemnit domácí prostředí. Při pořizování předmětů do kuchyně, koupelny, obývacího pokoje apod. berte za zřetel také designovou stránku dané věci.

DSC03683

DSC_0173

Krásné polštářky poslouží k relaxaci a ozdobí sedací soupravu. Krajkové prostírání využijete každý den při stolování, kterému dodá stylový šmrnc.

DSC03738

tvoritko na hmaburgery

Hrníčky, misky, konvičky…a k tomu dekorativní tác. Tyto praktické dekorace obohatí každou kuchyň. Originální vybavení do kuchyně v retro stylu bude skvělým doplňkem letního grilování.

ogr-d-magnoliafrappeifinezjalimonka

DSC03364

Plastové květináče se řadí mezi bytové doplňky, s nimiž vaše pokojové květiny ještě více vyniknou. Díky lucernám každý interiér prokoukne. Vyberte si elegantní dekoraci pro dokonalou harmonii.

Kde pořídit moderní dekorace?

Inspirací pro tento článek nám byl internetový obchod s bytovými a zahradními dekoracemi Harasim.info, kde najdete opravdu nádherné doplňky do svého domečku, bytu i na zahrádku. Nabídka zahrnuje sezónní sortiment, ať už to jsou velikonoční, jarní, letní, podzimní či vánoční dekorace. E-shop nabízí lucerny, svícny, svíčky, porcelán, doplňky do kuchyně, sošky andělů, fotorámečky, hodiny, obrazy, květináče, obaly na květináče, truhlíky, umělé květiny, proutěné zboží, bytový textil, závěsy, zápichy, věnce, girlandy, doplňky pro aranžování a další.

Domov je jako zrcadlo do duše majitele, proto vybírejte pečlivě.


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*