Dokonalá přestavba starého školního autobusu na útulné bydlení na kolech

Lexi O’Brien a Tyler Hjorting jsou mladí a zamilovaní lidé, kterým učarovala myšlenka života na cestách. Opustili tedy na čas svůj byt v Los Angeles a jali se koupit starý školní autobus. Do jeho koupě investovali v přepočtu 10 000 dolarů. Přestavbu vozu zvládli vlastníma rukama za neuvěřitelných osm měsíců.

Fascinující myšlenka

Mladý americký pár se rozhodl rekonstruovat starý autobus již v roce 2017. S jeho proměnou jim pomáhali pouze instalatéři a elektrikáři, zbytek si zvládli postavit sami. Do přestavby investovali nejen dost peněz, ale i mnoho času.

o dobu osmi měsíců se autobusu věnovali v podstatě každý volný den, a dokonce i víkendy. Tyler a Lexi se prý během této náročné rekonstrukce mnohému naučili. Někdy došli i do bodu, kdy museli požádat o rady cizí lidi. Počáteční investice však nestačila a do vybavení autobusu vložili mladí lidé dalších 25 000 dolarů. To se však velice vyplatilo. Pojďte se s námi podívat, jak se Tylerovi a Lexi podařilo proměnu dokončit.

Malý prostor se vším potřebným

Mladý pár konstruoval prostor bývalého školního autobusu tak, aby do něj zakomponoval všechny potřebnosti. Rozlohou je sice velice malý, má jen 17 metrů čtverečních, ale muž a žena jsou tak spokojení, protože se jim podařilo prostor vybavit dle představ, a tak v něm nic neschází.

U vstupu do autobusu si ihned všimnete dřevěného stropu. Přírodní materiál dodává prostoru domácký ráz. Nechybí ani laminátové podlahy, či menší jídelní koutek pro dva s pohovkou naproti. Detaily i barvy jsou skutečně promyšlené a všechno perfektně ladí.

Odstín pohovky a židlí koresponduje s odstínem dřevěného materiálu. Pár má k dispozici samozřejmě i malou kuchyňskou linku vybavenou všemi základními spotřebiči, sociální zařízení i pohodlné místo na spaní. Vše vypadá dokonale. Tylerovi a Lexi se tato proměna opravdu moc povedla.

Dobrodružství na cestách

Tyler a Lexi se po rekonstrukci starého školního autobusu vypravili na roční cestu po Americe. Navštívili tak neuvěřitelné množství různých států, a to celkem 22. Vzhledem k tomu, že jsou oba mladí lidé vášniví surfaři, nejčastěji trávili čas u vody. Po několika úvahách se muž a žena rozhodli žít v Texasu a jejich trvalým domovem se stal tento nádherně zrekonstruovaný vůz. Nezbývá nic jiného, než jen oběma nadšencům pogratulovat ke krásnému a dobrodružnému životu.

Fotografie: One Wild Ride Bus

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]