Dům na kraji lesa s kulatými okny skvěle zapadá do krajiny. Ideální místo k životu

Málokdy je některá nemovitost skutečně dokonalá. O této to můžeme říci s klidným svědomím. Jedná se o dům na kraji lesa, který najdete v Rakousku. To ale neznamená, že byste si stejný nemohli nechat postavit i tady, v České republice. Míst, kde by se velmi dobře vyjímal, je jistě více než dost.

Náhrada za starý statek

Kdo patří mezi starousedlíky a kdo nad Weilerem bydlel dlouhodobě, ten potvrdí, že se na tomto místě nacházel starý zchátralý a nepožívaný statek. Ten byl nahrazen něčím modernějším. To ale zároveň neznamená, že by byl tento stylový dům na kraji lesa takzvaně pěst na oko. Naopak. Vypadá velmi povedeně a skvěle zapadá do přírody. I díky tomu, že je jeho exteriér kompletně obložený dřevem. To jenom navozuje pocit, že sem prostě patří.

Okna, která zaujmou

Pokud máme mluvit o prvních, které tento dům na kraji lesa má a které dokonale přitáhnou pozornost, tak se rozhodně jedná o okna. Kromě těch klasických totiž architekti vsadili na netradiční kruhový tvar. A to navíc v nemalé velikosti. Okna tak dokážou přitáhnout pozornost každého. Jsou samozřejmě i praktickým prvkem, jelikož díky nim může jít do interiéru i dostatek světla, což je další velké plus.

Úchvatná designová čistota

Někomu může interiér připadat až sterilní, ale my naopak mluvíme o dokonalé designové čistotě. Ta je dnes v interiérech trendem a ukazuje, jak skvěle může vypadat. Nahrává tomu i použití zajímavých materiálů, kde nechybí ani mramor, stejně jako dřevo, nebo kovové prvky. To je kombinace, která působí opět netradičně, ale povedeně.

Skvělé propojení interiéru a exteriéru

Díky otevřeným dispozicím, velkým skleněným plochám i možnostem průchodu na terasu je skvěle docíleno zajímavého propojení interiéru s exteriérem. To tento dům nejenom opticky zvětšuje, pokud jde o vnitřní prostory, ale výrazně se to také podepisuje na jeho praktičnosti a využitelnosti. Zvláště, pokud je pěkné počasí.