Rozhodli se navždy uniknout z pasti drahého nájemného. Za pár korun si postavili malý domek

Fotografie: Cavajunky / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Žili od výplaty k výplatě v pronajatém bytě. Rozhodli se to změnit, když propadli nadšení z malých domků. Nyní získali finanční nezávislost a splnili si své sny.

Mladý pár propadl trendu malých domků a rozhodl se uniknout z pasti neustálých plateb nájemného cizím lidem. Dvojice se proto rozhodla pro své vlastní bydlení, které bude poskytovat svobodu, finanční nezávislost a také možnost cestovat všude po světě. Malý domek má vše, co ke svému životu tito dva lidé potřebují, a oni tak jen litují, že se pro něj nerozhodli už dříve.

Získali finanční nezávislost

Laurel a Brandon jsou mladí lidé, kteří doposud žili od výplaty k výplatě v pronajatém bytě. Když ovšem zjistili, jaké výhody nabízí dnešní trend malých domků, neváhali ani minutu a šli do toho, jak uvádí server TinyHouseGiantJourney. Brandonovou velikou vášní je práce se dřevem. V materiálu tedy měli jasno. Postaví si malý dům na kolečkách, který bude splňovat všechny jejich potřeby a poskytne jim finanční nezávislost.

A tak se i stalo. Jejich dílo je neuvěřitelné. Stavba malého domku natolik podnítila Brandonův koníček, že nyní už prodal další 3 malé domky a založil si vlastní společnost. Laurel si díky novému bydlení také mohla splnit svůj sen a začala prodávat své umění. Naučili se žít s málem a přineslo jim to velké věci.

Budovu staré školy proměnili na luxusní domov. Unikátní přestavba jim zabrala pouhé 2 roky

Domek má vše, co potřebují k životu

Malý domek páru poskytuje vše, co potřebuje k životu. Zdá se až neuvěřitelné, co všechno můžete najít na tak malém prostoru. Je zde kancelář pro dvě osoby, velká podkrovní ložnice, snadný výstup na schodiště s vestavěným úložným prostorem, jak uvádí TinyHouseTalk. Nechybí samozřejmě ani kuchyně ve tvaru L se spoustou úložného prostoru, dále plnohodnotné vybavení, jako je lednice, dvouplotýnkový elektrický sporák, horkovzdušná trouba, také pračka se sušičkou dohromady.

Dokonce i klimatizační a topná jednotka, veranda, záchod a sprcha. Na domku také můžete obdivovat krásné zpracování dřeva, od obložení až po palubní desky. Takzvané tiny house jsou v dnešní době velice oblíbené, a to nejen u mladých lidí – tato důchodkyně žije v domku, kterému říká Dračí hnízdo. Psali jsme o ní na BydlímeÚtulně.

Absolvent České zemědělské univerzity, který je již od malička velkým kutilem. V podstatě vše, co je možné najít v j... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*