Dům, ve kterém bydlí americká hvězda Jimmy Fallon, nadchne nejen svým stářím

Nahlédnout do bydlení známých lidí je vždy zajímavé. Hlavně v případě, kdy jde o dům, ve kterém bydlí Jimmy Fallon. Pokud si myslíte, že domovem je nějaký moderní byt, jste na omylu. Je to nemovitost, která vypadá jako by k nám přicestovala v čase. Tento dům, který je nyní plnohodnotným domovem, byl totiž postavený už v osmnáctém století.

Krásná architektura

Ani Jimmy Fallon patrně nemá rád výstřelky moderní architektury, což dokládá fakt, že jeho statek, nebo lépe, řečeno jeho dům skutečně vypadá tak, jako by sem přicestoval z osmnáctého století. Když byl rekonstruován, hledělo se v první řadě na to, aby byla zachována jeho původní architektura. A to se také povedlo. Zaujme jak tvar a vzhled, tak i okna, výklenky, obložení a několik dalších unikátních prvků.

I uvnitř nás čeká návrat do historie

Není to jenom exteriér. V zajímavém a povedeném stylu je zařízený také interiér. Nechybí zde třeba výrazná tmavá podlaha z tvrdého dřeva, schodiště s dřevěným vyřezávaným zábradlím, stejně jako zde nechybí ani typicky vyšší stropy a velká okna. Vše doplňuje také krb a řada dekorací, které také patří mezi ty, které rozhodně nejsou nijak ultra moderní.

Prakticky zařízeno

Estetická krása není to jediné, čím tento dům dokáže zaujmout. Je to také celková praktičnost, která je patrná na první pohled. Jsou to třeba pohodlná místa k odpočinku v obývacím pokoji, stejně jako se může jednat i o velkou kuchyni s dostatkem pracovních ploch. Praktičností ale zaujme také skromněji zařízená jídelna s kulatým stolem, kde může najednou jíst až 6 lidí.

Unikátní je podkroví domu

Stačí se na statek podívat a je jasné, že dům je opravdu velký. A to znamená mimo jiné o to, že disponuje celkem prostorným podkrovím. To na rozdíl od zbytku domu není řešeno jako oddělený, ale jako jeden velký obytný prostor, ve kterém se dá klidně spát, stejně jako se zde dá relaxovat třeba u televize.

Vyjdeme i ven

Kromě interiéru rozhodně zaujme také přilehlý pozemek. Příjemná terasa, velká upravená zahrada, nebo zapuštěný bazén. I to jsou věci, které k této nemovitosti také patří a zajímavě ji vylepšují.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]