Elegantní dům s pěti ložnicemi a úžasným výhledem na jezero se nachází na konci klidné cesty

Toužili byste mít dům uprostřed klidné a božské přírody a mít výhled na jezero? Pak se s námi pojďte podívat do tohoto překrásného domu, který tohle všechno majitelům umožňuje. Prostoru je v něm opravdu požehnaně. Má celkem pět ložnic!

Blahodárná samota a všudypřítomná zeleň

Již příjezdová cesta k této velkolepé rezidenci značí, že obydlí leží na odlehlém a klidném místě v kopci. Zvenku se zdá být dům velice obyčejný, avšak uvnitř je naprosto výjimečný.

K domu vedou členité cihlové schody a před ním se rozprostírá velká zelená zahrada s terasou. Tato zajímavá nemovitost byla postavena v roce 1988, majitelé ji ale udržují ve skvělém stavu. Na tomto místě rodina může nalézt opravdovou oázu klidu a míru.

Rozlehlý obývací pokoj a kuchyň s jídelnou

Pojďme se podívat do interiéru, který nabízí hned v úvodu velkolepou podívanou. Jídelna s obývacím pokojem je prakticky propojená, což zanechává dojem velkého prostoru. Celá místnost je dostatečně prosvětlená a je to právě světlo, co dává vyniknout velice příjemným materiálům, ze kterých je vyrobený nábytek a schody. Dřevo je zde hojně zastoupené.

Dominantou obývacího pokoje je jednoznačně krb, který je zajímavě zdoben a rámován nejspíš prvky z cementu, či betonu. Celý styl pak dokresluje pohodlně vyhlížející kožená sedačka. Ač jsou stropy vysoké a prostor rozlehlý, díky vhodnému vybavení působí místnosti útulně a domácky.

Nejvíce zastoupenými barvami v interiéru jsou bílá, hnědá, béžová a červená. Kuchyňská linka s pracovním ostrůvkem zase nabízí dostatečný prostor ke kulinářské seberealizaci. Je moderně vybavená a vyrobená rovněž z dřevěného materiálu nabarveného na bílo.

Odpočinková zóna v prvním patře a velkolepá terasa

Když vystoupáte dřevěné schodiště, ocitnete se ve velmi příjemné odpočinkové zóně, kde se nachází již zmíněné ložnice, kterých je celkem pět. Každému z rodiny tak dům poskytne dostatečné soukromí a klid. Ložnice jsou vybavené v podobném stylu. V těchto prostorách je minimum nábytku a celé to zanechává minimalistický dojem.

Není to však na škodu, právě naopak. Nic zde nechybí a ani nepřebývá. Zde majitelé jistě naleznou potřebný Relax po dlouhém pracovním dni. Postele, které zvolili do místností, vypadají ovšem také pohodlně a poskytnou určitě kvalitní a pokojný spánek. Když se po této exkurzi v prvním patře navrátíme do spodní části rezidence, nelze si nevšimnout přímo úchvatné prosklené terasy, která je zařízená v jakémsi rustikálním až historickém stylu.

Dřevěný strop je zde ohromující a ratanový nábytek je prostě nepřehlédnutelný. Obzvlášť ratanová pohovka s květinovým potahem, která přímo vybízí k relaxaci u dobré kávy, nebo knížky. Výhled je zde také úžasný, všude samá zeleň. Opravdu uklidňující prostranství.

Fotografie: Du Proprio

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]