Historicky vypadající dům překvapí moderním a útulným interiérem

Pokud vás láká bydlení v klidné lokalitě, mohl by vás zaujmout dům ležící ve městě Sherbrooke nedaleko kanadského Montrealu. Jedná se o dvoupatrovou venkovskou rezidenci, která nabízí klidné bydlení v historickém domě, ale také překvapivě moderní a útulný interiér. Rezidence totiž v průběhu několika posledních let prošla kompletní rekonstrukcí.

Útulné a pohodlné místnosti

V přízemí domu se nachází prostorný obývací pokoj, který je po většinu dne zalitý sluncem, které do něj proniká čtyřmi velkými okny. Dominantou obývacího pokoje je zcela jistě historický krb, u kterého můžete posedět v pohodlných kožených křeslech a zároveň se při tom dívat na velkou televizi, která je umístěna na dekorativní kamenem obložené stěně.

Stěny místnosti jsou světle šedé, což ve spojení s dřevěnou podlahou vytváří velmi útulnou atmosféru. Na obývací pokoj navazuje jídelna s velkým dřevěným stolem pro šest osob, nad kterým se nachází velmi zajímavý lustr. Z jídelny lze francouzskými okny vyjít ven na terasu a zároveň se z ní otevírá prostor také do kuchyně, která má tvar písmene U a najdeme v ní ty kuchyňské nejmodernější spotřebiče. Kuchyně je zařízena v mahagonové barvě, se kterou vytváří velmi zajímavou kombinaci spotřebiče z nerezu.

Hlavní ložnice je zařízena v kombinaci modré a bílé barvy a poskytuje velké množství úložných prostor pro oblečení. Dům má rovněž suterén, který slouží nejen jako úložný prostor, ale nachází se zde i kancelář a další malý společenský pokoj. Nedávno byla k nemovitosti přistavěna rovněž dvojitá garáž. Celá nemovitost s poměrně velkým okolním pozemkem je k dispozici za 279 900 dolarů.

Dvojitá garáž, suterén i zahrada

V přízemí se nachází také prostorná prádelna s pračkou a sušičkou. Pokud máte rádi hudbu, tak vás jistě příjemné překvapí budoár, který je samostatnou místností a nabízí nejen možnost hraní na piano, ale také čtení s výhledem do zahrady.

Koupelna, která byla v loňském roce celá zrekonstruována, je dnes zařízená v přírodních barvách a její součástí je velký skleněný sprchový kout a také samostatně stojící vana. V prvním patře domu najdeme tři krásné ložnice, originální dominantou jedné z nich je vestavěná knihovnička.

Fotografie: Sylvain Pineault – Marc-Antoine Pineault / Sutton

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]