Šance na vlastní bydlení bez hypotéky. Domek na kolečkách vás dostane. Je až neuvěřitelné, co se dovnitř vejde

Fotografie: Depositphotos

Mít hezký domek je pro spoustu lidí životním cílem. Útulný, ale krásný domek si můžete udělat i ze starého polorozpadlého domečku, pokud víte, jak na to.

Známý muž Matt Impola je zakladatelem hnutí Handcrafted Movement v USA. Strávil více než deset let ve stavebnictví, stavěl tisíce předměstských domů, než si ve svém volném čase našel zálibu ve stavbě zakázkového nábytku. Jeho koníček si časem začal vyžadovat stále více času, protože se hrnuly zakázky na zakázkový nábytek. A proto se rozhodl proměnit svůj koníček v živobytí a vzniklo Handcrafted Movement.

Vše je vyrobeno ručně

Společnost Handcraft Movement se zrodila především proto, že její členové chtěli vyjádřit kreativitu, vynalézavost a modernost. Jsou velice hrdí na svou práci, která je náročná, avšak vše vyrábější ručně. Samotný zakladatel měl mnoho zkušeností ze stavebnictví po dlouhá léta, a tak začal rozvíjet svou širokou škálu dovedností a zkušeností, a zároveň zastával svou roli při navrhování, plánech a samotné výstavbě domků.

Jelikož Matt spoustu svého času strávil v zahraničí cestováním, objevil mnoho různých materiálů a typů designu. Spojil veškeré své zkušenosti s láskou ke své práci, a vytvořil tým spolehlivých a šikovných řemeslníků. Podle jeho slov jsou forma a funkce stejně důležité, a tak se snaží spojit hezké s užitečným, a vytváří krásné domky a předměty, které budou fungovat po dlouhou dobu.

Domek Pacific Harmony

V dnešní době vyrábí a prodává malé, chytré a přenosné domy, které lidé milují. Často si je na zakázku navrhují i sami. Jedním z oblíbených je dům „Pacific Harmony“, což plně zařízený praktický domov, který má v sobě spoustu kreativity k vytvoření malého domova, který má všechno potřebné. Domek obsahuje kuchyň společně s obývacím pokojem, patro na spaní, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, a dostatek úložného prostoru.

Malé obytné domky navíc vypadají opravdu moderně. Právě domek „Pacific Harmony“ byl postaven na trojité nápravě přívěsu. Mezi důležité prvky interiéru patři především flexibilní prostor v přízemí, spotřebiče z nerezové oceli a Mini Split System, což je kvalitní klimatizace a topení v jednom.

Vnější prvky zahrnují detaily cedrových akcentů, systém cedrových sloupků a palubek, a verandu, kterou lze snadno složit, pokud se chcete přesunout na jiné místo.

Zdroj: Lainformacion

Absolvent České zemědělské univerzity, který je již od malička velkým kutilem. V podstatě vše, co je možné najít v j... [Více o autorovi]