I městský balkon může vypadat krásně díky těmto úžasným nápadům

I městský balkon může vypadat krásně a naplnit vás štěstím, láskou a romantikou. Kde jinde odpočívat po náročném dni za příhodného počasí, než obklopení alespoň částečně přírodou. Jestliže bydlíte ve městě, ale máte balkon, udělejte si z něj příjemné místečko, pro romantické večery. Přinášíme vám trochu inspirace.

Červené květy

Pořiďte si pár stylových květináčů a do nich červené květy. Moc hezky vypadá červená se zelenou, která má uklidňující účinky. A červená je barva lásky.

Svíčky

K romantickému večernímu posezení bezpochyby patří svíčky. Je to jeden z nejlepších balkonových nápadů. Svíčky si můžete sami vyrobit nebo koupit. Atmosféru umocníte tím, že si pořídíte vonné svíčky – jasmín, vanilka, pomeranč, levandule a jiné.

Světýlka

Světýlka nemusíte využívat pouze o Vánocích, ale klidně i během léta k vytvoření intimní atmosféry. Můžete je přehodit přes zábradlí, omotat kolem drátu ve tvaru srdce, přehodit přes šňůry na sušení prádla apod.

Barevné květiny

S vytvořením romantického posezení na balkoně vám pomohou růže, které jsou symbolem lásky a romantiky. Stejné kouzlo však udělají i jiné pestrobarevné kytičky.

Dekorace

K zútulnění slouží různé dekorace. Ty nemusíte používat pouze ke zdobení interiéru. Neváhejte je použít i pro zlepšení atmosféry na balkoně. Použít můžete skleničky na víno a čajové svíčky, lucerničky, košíky, polštářky, koberečky, přehozy.

Obrázky: balconygardenweb