Rady a tipy

Snadné způsoby, jak odstranit etikety z věcí, které hodláte znovu používat

2.2.2021 Rady a tipy

Odstranit štítek z nově koupené věci je někdy pořádná otrava. A dokonce špatně či nešetrně odstraněný štítek může kazit celkový dojem z výrobku. Ovšem také se stává, že si koupíme nějakou zavařeninu či láhev vína a líbí se nám tvar sklenice, kterou můžeme ještě nějakým způsobem využít. Zjistěte, jak se etiket a štítků jednoduše zbavit.

Interiér

Kuchyňská linka bez horních skřínek je horkým trendem, má však svá pravidla

21.1.2021 Interiér

Kuchyňská linka bez horních skřínek je poslední dobou horkým trendem, který si aplikuje do své kuchyně čím dál více příznivců. Na první pohled vypadá taková kuchyně vzdušně, čistě, elegantně. Je proto velkým lákadlem. Ovšem vhodná je jen tehdy, pokud máte dostatek dalšího úložného prostoru či v případě, že nemáte kuchyni plnou náčiní a pomocníků, bez kterých se neobejdete.

Interiér

Tajemství bezvadně zorganizované a uklizené kuchyně. Postupujte stejně jako zkušené hospodyně

20.1.2021 Interiér

Stává se vám, že hledáte šťouchadlo, škrabku či krájecí kolečko na pizzu? Máte pocit, že ve skřínkách není moc místa, přitom jsou poloprázdné? Spoustu místa, které je nevyužité, protože uspořádání skřínek není zrovna praktické? Zkuste prostor využít pomocí závěsných košíků pod poličku, pořadačů a rozdělovačů. Přinášíme tipy, jak mít kuchyni uklízenou a bezvadně zorganizovanou.

Rady a tipy

Efektivní způsoby, jak v domácnosti šetřit přírodu i své finance. Začít můžete v podstatě okamžitě

7.1.2021 Rady a tipy

Momentální situace nutí lidi čím dál více přemýšlet nad tím, jak žijeme a kolik nás takový život stojí. Existuje na první dojem mnoho maličkostí, díky nímž lze šetřit jak přírodu, tak vlastní finance. Udržitelnost a soulad s přírodou/planetou, je momentálně žhavým tématem. Proč se neodnaučit zbytečnému plýtvání, které má na všechny neblahý dopad. Přinášíme tipy, jak šetřit přírodu i vlastní peněženku.