I s minimálním rozpočtem lze zrealizovat rekonstrukci kuchyně s krásným výsledkem

Mít hezké a útulné bydlení je snem každého z nás. Bohužel ne každý si může dovolit koupit nový byt. Takto může vypadat rekonstrukce kuchyně s malým rozpočtem. Doporučujeme se inspirovat, jelikož spousta z nás musí před nastěhováním byt zrekonstruovat. To byl i příběh ženy, která provedla tuto krásnou rekonstrukci kuchyně.

Kuchyň je velmi důležitým místem

Když se Eliza do bytu nastěhovala, jedna z věcí, která se jí opravdu nelíbila, byla stará a nepříliš vzhledná kuchyň. Pro Elizu ale byla kuchyň velmi důležitým místem, ve které chtěla trávit hodně času, a také pro svůj dobrý pocit potřebovala vařit v místě, které bude čisté a příjemné. Proto se rozhodla, že s kuchyní musí něco udělat. Na nákladnou rekonstrukci neměla dostatek peněz, přesto se nevzdala a výsledkem je tato krásná kuchyně.

Stačilo trochu barev

Elisa se rozhodla, že kuchyň nechá v původním stavu, tedy nekoupí žádnou novou kuchyňskou linku ani spotřebiče, ty byly ostatně v dobrém stavu, jen kuchyň trochu vylepší za pomoci barev a jiné podlahy. Začala samozřejmě tím, že celou kuchyň velmi důkladně vyčistila a vydezinfikovala. Poté vymalovala stěny svěží světle modrou barvou a skříňky kuchyňské linky bíle. Výsledek je ohromující, celá místnost se prosvětlila a vše vypadá jako nové.

Podlaha je jako nová

Elizu trápila také podlaha, na které byly nevzhledné dlaždičky, a tak se rozhodla, že je velmi levným, ale elegantním způsobem překryje linem, které působí dojmem parket. Koupila tedy lino v tmavě hnědém parketovém vzoru, který navíc položila do rybího vzoru, a podlaha tak dostala zcela jiný ráz a celou místnost ještě více pozvedla. Pokud tedy i vy přemýšlíte například o tom, jak byste mohli u sebe doma, raději ne v pronájmu, vylepšit kuchyň, můžete se některými nápady inspirovat. Často je mnohem důležitější mít dobrý nápad, trochu času a šikovné ruce než peníze.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]