Křesla, která nikdy nevyjdou z módy a je radost na nich sedět doma v obývacím pokoji

Křesla se často dědí z generace na generaci, čím starší křeslo, tím větší je jeho hodnota. Samozřejmě jde-li o křeslo kvalitní a zachovalé. I ty dnešní moderní mají však své kouzlo. Pokud investujete do opravdu kvalitního křesla, vydrží vám celý život.

Zkrátka jde o investici, která přetrvá. Křeslo není jen kus nábytku, který může zvednout celkový dojem z vašeho obývacího pokoje nebo kdekoli chcete, ale je to také kus nábytku, který by měl být pohodlný, komfortní. A je vcelku jedno, zda dáváte přednost látce, kůži, kovu, dřevu či jinému materiálu.

Křeslo uvítáte kdekoliv v domácnosti. Ať už v kuchyni, obývacím pokoji, jídelně, ložnici, velké předsíni. Hodí se nejen do obýváku, kde láká k lenošení, ale i přímo relaxačních či čtecích koutků. V kuchyni (pokud máte dost místa) může být použito v kávovém nebo čajovém koutku.

Textilní křeslo

Toto textilní křeslo zajímavé barvy a designu se hodí jak do obýváku, ložnice, tak předsíně. Kontrast s tenkými kovovými nohami oproti měkkému kulatému tvaru židle z něj dělá stylový designový prvek, ať ho postavíte kamkoli.

Norská designová klasika

Klasický norský design, který si svým stylovým designem zaslouží čestné místo v obývacím pokoji. Křeslo bylo navrženo již v roce 1955! A přesto je i dne stále moderní, takže lze bezpečně říci, že se jedná o křeslo, které nikdy nevyjde z módy. Jinými slovy, investice do klasického designu je bezpečná volba.

Safari křeslo

Křeslo ze dřeva a kůže, prostě nádhera. Toto je safari verze. Asi to nebude úplně pro každého. Dáváte-li však přednost přírodním materiálům a zvířecím vzorům v interiéru, pak by právě toto křeslo mohlo být tím pravým.

Textil a dřevo

Toto křeslo se perfektně hodí do klasického nebo moderního domu. Tmavý samet a tmavé dřevo dodávají židli exkluzivní vzhled, hodí se také interiérů v severském duchu.

Ergonomické křeslo

Kombinuje měkkost, pohodlí a ergonomickou podporu. Mimo jiné může jít o poutač pozornosti v obývacím pokoji.

Moderní norský design

Křeslo je v mnoha ohledech investicí do obývacího pokoje, tak proč si nepřiplatit za kvalitu. Nadčasový design, masivní dřevo a kůže je něco, co nevyjde z módy a vydrží sloužit po mnoho let.

Křeslo ušák

Ušák patří mezi klasiku, možná k nejoblíbenějším křeslům u nás. Je součástí mnoha domácností. Vybírat je lze v různém provedení, ať už co se potahu i designu týče.

Kultovní dánský design

Opět jedna klasika, která nevychází z módy. Tento design byl navržen v minulém století a patří do kategorie nejžádanějších a nejluxusnějších typů dánského nábytku.

Nadčasové materiály v moderním designu

Opět přírodní materiály, které nikdy nezklamou a nevyjdou z módy: dřevo a kůže. Ideální spojení. V tomto případě světlá verze.

Obrázky: boligpluss