Magnetické výrobky nejen pro kancelářské potřeby

V posledních dvou letech se stále stává větším trendy home office, neboli práce z domova. Hlavním důvodem se stala především pandemie covid-19 a s ní spojená protiepidemická opatření. Spoustu zaměstnavatelů si tento trend ponechala i nadále, jelikož tak lze ušetřit za pronájem velkých a drahých prostor. Zaměstnance zase v tomto případě čeká pohodlná práce z domova a ušetřená cesta do zaměstnání. A co v takové domácí kanceláři nesmí chybět?

Zřiďte si domácí kancelář přesně podle Vašich představ

Kancelářskou místnost v domě se doporučuje umístit co nejdále od od ostatních obyvatelných místností. Základem celé kanceláře je dostatečný pracovní prostor a kvalitní kancelářská židle, na které budete trávit většinu svého pracovního času. V neposlední řadě nevynechejte ani kvalitní osvětlení pracovní plochy.

Pořádek a uspořádanost v domácí kanceláři nesmí chybět

I v domácí kanceláři je nutné udržovat řád a pořádek, abyste se za chvíli netopili v haldě papírů. Nejlepším pomocníkem se Vám stane magnetická tabule. Pomocí silných magnetů připevníte na magnetickou tabuli jakýkoliv dokument či fakturu. Můžete si tak své dokumenty seřazovat podle skupin a vytvořit si tak ve své práci dokonalý přehled. K takovému využití doporučujeme magnety neodymové, které patří k nejsilnějším magnetům vůbec. Prodejem magnetů se zabývá společnost ABC MAGNET s.r.o. Praha, u kterých naleznete sortiment tvrdých magnetů všeho druhu!

Silné magnety nevyužijete pouze v kancelářském prostředí

Prodej magnetů od společnosti ABC MAGNET s.r.o. nevyužijete pouze při příležitosti zařizování kanceláře. Do kuchyně si můžete přimontovat magnety na zeď a připevnit na ně magnetické kořenky. Podobným způsobem si můžete vytvořit držák na nože. Ušetříte tak spoustu pracovního místa na lince.