Nádherné venkovní posezení! Nechte se inspirovat, léto se pomalu ale jistě blíží

Jestliže máte zahrádku, kde nechybí ani místo ke stavbě altánku, případně již nějaké místo k posezení máte, pak patříte mezi šťastlivce. Posezení na zahradě je velmi příjemná záležitost, ať tam sedíte s přáteli nebo pouze s těmi nejbližšími členy rodiny. Někdy takové posezení přijde vhod, i když jste sami. Můžete si dát šálek dobré kávy či čaje a relaxovat s knížkou v ruce. Přinášíme vám inspiraci na letní posezení.

Veranda v rustikálním stylu

Rustikální nemusí být jen interiér, ale i veranda. Dřevo má blahodárný vliv na člověka, působí velmi útulně, hřejivě a jde o nejlepší materiál, pro venkovní posezení vůbec.

Terasa se závěsy

Posezení nemusíte mít pouze na zahradě, výtečně jako oáza odpočinku poslouží i terasa. Před sluníčkem vás mohou skrýt závěsy, pokud nemáte nainstalované žaluzie. Polštářky a přehoz zpříjemňují odpočinek.

Venkovní jídelní kout

Stylový venkovní jídelní kout umožňuje vychutnat si jídlo venku. Kde jinde člověku chutná lépe, než v přírodě.

Venkovské posezení

Jestli se mi něco opravdu líbí, pak je to skromnost a střídmost venkova. Za mě zatím nejlepší posezení. Úplně se tam vidím a slyším zpívat ptáčky.

Jednoduchý zahradní pavilon

Skvělé pro větší počet osob. Starší stůl působí jednoduše, skromně, obyčejně, ale přítomnost koberce, moderního lustru a umění činí z tohoto prostoru něco víc, než obyčejný zahradní altán.

Zelená a klidná svatyně

Tento kamenný stůl z 18. století používali původně rybáři, vyřezávané kamenné lavice jsou z 19. století i fontána je historický kousek. Úžasné posezení s nádechem starých časů.

Obrázek: elledecor.com