Novostavby Malešice na Praze 10 jsou blízko přírody, přesto ucítíte srdce pulzujícího velkoměsta

Rodiny s malými dětmi, mladé páry i single žijící lidé touží po bydlení v klidné lokalitě, která by zároveň splňovala dopravní a občanské požadavky. I když je složité najít v hlavním městě lokalitu snů, nové byty Malešice jsou atraktivní volbou.

Developerský projekt Malešický háj je rezidenčním návrhem nové generace a nabízí cenově dostupné komfortní bydlení v Praze 10.

Co vědět o projektu?

Zajímavý developerský projekt Malešický háj sestává z pěti rezidenčních domů s celkovou kapacitou 107 bytů. Jedná se moderně vybavené bytové jednotky s praktickým dispozičním řešením od 1+kk až do 5+kk. Mezi pestrou paletou nabídkou developera si tak vybere každý rezident. Lze počítat s rozlohou bytů od 31 do 139 metrů čtverečných. Zájemce hned osloví zjištění, že k bytům patří i předzahrádky, terasy či balkony. Nové byty Malešice jsou atraktivní i díky 108 parkovacím místům a sklepní kóji v podzemním podlaží. Vyzdvihnout lze také elegantní pojetí rezidence, které ladí s aktuální okolní zástavbou čtvrti.

Ideální místo pro život

Novostavby Malešice představuje developerská společnost Metrostav Development a. s. Prodej bytů Praha 10 byl zahájen v roce 2021 a k nastěhování budou pro rezidenty připraveny v roce 2023. Zajistěte si bydlení s výhledem do Malešického lesa, byty Praha 10 vám naskytnou parádní vyhlídku, kdykoliv si zamanete.

Bezpečná lokalita poblíž centra

Atraktivní rezidenční projekt se nachází na Praze 10 – Malešice. Oblast je dokonale občansky vybavena a najdete zde obchůdky, mateřskou i základní školu, zdravotnická zařízení, restaurace, služby všeho druhu anebo kulturní vyžití. Za zmínku stojí i výborné spojení s centrem Prahy a blízkost Malešického háje, který vybízí ke sportu, procházkám i relaxaci.