Odstraňte negativní energii z vaší domácnosti. Stačí k tomu věci, které najdete v kuchyni

Fotografie: Freepik

Máte pocit, že ve svém bytě či domě cítíte negativní energie? Na vině může být mnoho faktorů. Pokud však nejde o dusno mezi vámi a ostatními členy rodiny, bude na místě jiné řešení, než si o věcech jednoduše popovídat.

S dosažením harmonické atmosféry a vyhnáním negativní energie vám pomůže následující snadný návod. Stačí si držet uvedených rad, využít pár přírodních a snadno sehnatelných ingrediencí a útulný domov bez špatného pocitu máte hned na dosah.

Každá energie zanechává stopu

Stejně jako doma musíte uklízet, protože jednou za čas se nahromadí všechen fyzický nepořádek, tak podobně to funguje také s psychickými stopami energie. Ta se totiž nikam neztrácí, ale může ulpívat v místnostech a stát se tak zátěží a jakousi špínou právě ve vašem domově. Pro úklid nežádoucí negativní energie budete potřebovat několik málo věcí a trochu volného času.

vidíte ale, že se po tomto procesu budete cítit mnohem lépe a získáte pocit, že vám váš domov opět skutečně patří a nejde jen o místo, kde máte nevysvětlitelný pocit špatné energie.

Postup pro očištění domova od negativní energie

Pro zahájení očisty domova budete potřebovat následující ingredience:

  • Citron
  • Hřebíček
  • Tyčinku kadidla

V rámci očisty negativní energie se nejdříve pusťte do důkladného větrání. Otevřete všechny dveře a okna ve svém bytě či domě. Následně si vezměte zapálenou tyčinku kadidla a projděte všechny místnosti včetně chodby. Tyčinku nechte dohořet v místnosti, kde běžně trávíte nejvíce času, případně, kde máte pocit nejvíce negativní energie.

Druhý krok očisty spočívá v tom, že si vezmete citrony a hřebíček. Počet citronů zvolte tak, aby byl poloviční k počtu místností. Do každé místnosti totiž přijde právě polovina citronu. Do takto rozpůleného citronu zapíchejte ze strany s odhalenou dužinou koření hřebíčku.

Fotografie: Pixabay

Tento přírodní magnet na nežádoucí energii necháte na místě v každé místnosti po dobu 7 dní. Po této době přichází čas na kontrolu citronů. Pokud pouze uschly, znamená to, že mise byla úspěšná a váš domov je očištěn od negativní energie. Může se s nimi ale stát i mnoho dalších jevů, kdy některé z nich napoví, co to znamená pro vás.

Co prozradí citrony

Pokud jsou použité citrony po 7 dnech v místnosti hnědé, jde o znamení, že váš domov je stále plný negativní energie. Bude tak nutné celý postup opakovat s novými citrony. Když bude citron zelený nebo rovnou shnilý, může být ve vašem domě plno váhavé energie a může být vhodný čas na změny v životě.

Když uvidíte, že se citrony během pár dnů pokryjí plísní, jde o znamení energie závisti, takže si dejte pozor na lidi ve svém okolí. A pokud citron celý zčerná, možná se vám snaží někdo ublížit minimálně šířením pomluv, což je další varovné znamení.