Otec postavil svému dítěti dětskou postýlku, která vypadá jako domeček

Dětská postýlka by měla patřit mezi základní výbavu v rodině, kde je malé dítě. Dá se buď koupit, nebo se dá vyronit svépomocí. Jeden takový postup vám pro inspiraci ukážeme. Otec malého dítěte se rozhodl, že pro svého potomka vyrobí něco, co bude opravdu velmi speciální. A pustil se do práce.

Základem byla klasická konstrukce

Už když sestavoval klasickou konstrukci bylo jasné, že dětská postýlka nebude mít klasický tvar, jako je u těch prodávaných zvykem. Bude o poznání větší a bude také o poznání vyšší. Už toto naznačuje, že půjde o skutečný a velmi zajímavý unikát.

Konstrukce připomínající dům

Když byl hotový základ, bylo jasné, že tato dětská postýlka bude vypadat jako klasický dům. A to s ohledem na obdélníkový tvar, tak i s ohledem na to, že bude mít dokonce i střechu. Takové řešení se dnes v obchodě těžko sežene a je jasné, proč se muž rozhodl ho raději vytvořit svépomocí.

Konstrukci doplnil dalšími prvky

Když byl základ hotov, bylo třeba doplnit konstrukci několika dalšími prvky. Základem byly samotné zdi, které vše jak zpevnily, tak došlo také k podpoření bezpečnosti. Zvolena byla místo klasických stěn forma roštu. Samotný rošt byl použitý také ve spodní části, kde bude mít dítě to nejdůležitější. Svou matraci, tedy místo na spaní.

Vše pro pohodlí

Když bylo to nejdůležitější hotové, mohlo se myslet i na pohodlí dítěte. A tak došlo k tomu, že byl tento jeho netradiční dům doplněn také o vysokou pohodlnou matraci, ale i o řadu polštářů. Pro skvělý odpočinek i spánek skvělá kombinace.

Jako skutečný dům

Už bylo třeba vše jenom dokončit. A to tak, že se udělala střecha, udělalo se také okno a díky tomu tato dětská postýlka opravdu vypadá jako reálný dům. Jako inspirace skvělá možnost, co říkáte?

Fotografie: Boom

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]