Povedená rekonstrukce domu obklopeného krásnou zahradou

Přáli byste si žít na venkově, uprostřed místa kde je jenom příroda, ale zároveň si užívat komfort moderních vymožeností? Pak je tento zrekonstruovaný dům tím pravým pro vás. Zvenku možná připomíná spíše větší chatu, která nepůsobí nijak okázale a zapadá do přírody v okolí, ale uvnitř najdete prostor, komfort a luxus.

Obyčejně neobyčejný

Původně se jednalo o obyčejný vesnický domek, který již byl nějaký čas neobývaný, ale co si jej vzal do parády architekt, dům se zcela proměnil. Již po vstupu do domu na vás dýchne atmosféra klidu, pohody a komfortu.

Uvítá vás pohled do prostorného obývacího pokoje, který je zařízen velmi střídmě, ale najdete zde vše, co si můžete přát. Aby byl zachován přírodní styl, jsou všechny podlahy dřevěné a v rámci celého domu se setkáte s řadou dřevěných prvků, nábytku a dekorací. Dřevo na vás dýchá životem a svobodou, což dává domu charakter.

Zamilujte se do dřeva

Na obývací pokoj volně navazuje jídelní prostor, který sousedí s oddělenou kuchyní. Jste tak stále ve spojení s tím, co se děje v obývací části, ale zároveň se v klidu můžete věnovat přípravě jídla. Kuchyň je plně a moderně vybavena. Zaujme zejména netradiční akcent tmavého dřeva a červených dekorací.

Na první pohled si zamilujete i ložnici, které vévodí obří poste z masivu a velká skříň se zrcadlem, které opticky prostor zvětšuje a prosvětluje. Dům se pyšní několika koupelnami, aby bylo zajištěno maximální soukromí jeho uživatelů.

Vybrat si můžete mezi vanou a sprchovým koutem dle vašeho gusta. Zajímavým prvkem je suterénní obývací pokoj, který je doplněn o koupelnu a technickou místnost. Je zde potenciál jednotky od sebe v budoucnu oddělit, bude-li to třeba.

Už jste se do domu zamilovali? A to jste ještě neviděli zahradu! Ta je velká, perfektně upravená a samozřejmě nechybí bazén. Ten vám zpříjemní horké letní dny, které můžete zakončit grilováním na zahradním grilu.

Fotografie: PIL

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]