Podlahové chlazení má hned několik výhod

Klimatické podmínky výrazně ovlivňují nejen spokojenost člověka, ba dokonce i jeho produktivitu. Pokud tedy přemýšlíte nad tím, jak zpříjemnit pracovní prostředí zaměstnancům, přitom však i snížit provozní náklady, není nic jednoduššího než investovat do moderního podlahového chlazení.

V kancelářských i obchodních prostorech se používají vyztužené potrubní rošty, jejichž úkolem je optimálně regulovat teplotu. Zmíněné rošty fungují nejen jako podlahové chlazení, ale i stropní chlazení či vytápění.

Vytvořte komfort v interiéru komerční budovy

V případě klasických klimatických systémů je problém s nerovnoměrným prouděním vzduchu, což však s plošným systémem Aquatherm nepřipadá v úvahu. Celá soustava je plně automatická, takže si sama přepíná podle nastavených podmínek z chlazení na vytápění a naopak.

Velké oblíbenosti se těší Aquatherm Black System, jenž se vyznačuje kompaktními rozměry, a proto se instaluje přímo pod omítku. Co se týče stavební výšky, ta je pouhých 24,5 milimetru. Provoz je bezproblémový.

Jaké výhody má podlahové chlazení a vytápění?

Zřejmě vás zajímají hlavní důvody, proč investovat do podlahového chlazení. Především zajistíte v interiéru komerční budovy dobrou tepelnou pohodu, aniž by byli ostatní lidé ovlivněni hlukem. Prašnost je nulová, ovládání intuitivní a jednoduché. Co se týče kapacity budovy, není nijak ovlivněna, protože stavební výška je nepatrná.

Podlahové chlazení a vytápění se montuje nejen při výstavbě nového objektu, ale i při rekonstrukci. Samozřejmě nesmíme zapomenout na to, že ušetříte i spoustu energie během provozu.

Jestliže hledáte odborníka, který se specializuje na Aquatherm Black System, obraťte se na hlavního hráče na trhu, jímž je AEROFLEX a.s. Podlahové chlazení se dostává stále více do povědomí.