Povedená rekonstrukce sýpky vyšla muže na třicet milionů korun

Taková rekonstrukce tu ještě nebyla. Jak pro náročnost, tak i proto, že celkem vyšla na 30 milionů korun. Na začátku všeho byla sýpka na obilí. Nyní je z ní místo pro naprosto dokonalý život. Nachází se ve Velké Británii a za její změnou stojí Rob Lond-Caul, který je známým developerem.

Původně šlo o sýpku na obilí

Pamětníci velmi dobře vědí, že původně byla tato stavba sýpkou na obilí. Ta se ale už delší dobu nepoužívala a chátrala. A tak bylo v plánu několik možností. Plánovalo se zboření, ale nakonec vyhrála rekonstrukce. A jak se ukazuje na první pohled, byla to jedna z nejlepších možností, které se udělaly.

Mnoho vnitřního prostoru

Už samotný sýpka byla velká, a tak je jasné, že rekonstrukce pomohla vytvořit doslova ohromné místo k životu. Doslova pro ty nejnáročnější. Stačí se jenom podívat na výčet jednotlivých místností. Nechybí třeba čtyři velmi prostorné ložnice, dále také tři velké přijímací místnosti, centrální prostor, ale i velká terasa, kterou denně ozařují sluneční paprsky. Cílem rekonstrukce bylo využít celý velký prostor s ohledem na potřeby současných lidí.

Moderní zvenku i zevnitř

Stará sýpka vypadala spíše jako ruina. Rekonstrukce jí však vdechla nový život. Stále si zachovává svůj původní tvar, ale vypadá o poznání moderněji. Mimo jiné i díky použití dřeva, stejně jako větších skleněných ploch. Moderní je dům také uvnitř. Kdo dříve původní starý prostor navštívil, ten nemohl uvěřit tomu, jak se změnil.

Dokonalé bydlení

Důraz při zařizování interiéru nebyl kladen jenom na design, ale také na praktičnost. Díky velkému prostoru se architekti nemuseli, jakkoliv omezovat. To nyní ocení současní majitelé, kterým rekonstrukce dala dokonalé bydlení. Na druhou stranu zdarma nebyla, jelikož daná suma už by stačila na neméně zajímavou novostavbu.