Připadají si jako na celoroční dovolené, jejich dům má neobyčejný výhled

Dům s neuvěřitelným výhledem a písečnou pláží známe většinou jen z katalogů a reklam na pohádkovou dovolenou. Někteří šťastlivci ale v podobných domech bydlí celoročně. Příkladem je nádherný dům 75 minut od Montrealu. Podívejte se, jak se v takovém luxusním době musí žít. Protože se jedná o srub, jeho obyvatelé si musí připadat jako na chatě nebo dovolené.

Okolní prostředí vás dostane

Srub ve skandinávském stylu se nachází na pozemku s obrovskou rozlohou, obklopeném krásnou přírodou. Dům se nachází před řekou Ottawa a pár kroků od řeky Rouge v obci Grenville-sur-la-Rouge. Hned vedle hranice pozemku a zahrady je k dispozici písečná pláž u řeky. A protože povoluje motorové čluny, před domem je betonový dok k zajištění lodí.

Projížďka s výhledem na tak překrásné okolí musí být opravdovým zážitkem. Na zahradě domu najdete navíc soukromé jezírko s fontánou a rybami. Výhodou jsou také blízké okolní lesy, které jen vybízí vydat se na klidnou procházku.

Stavbě dominuje dřevo

Při pohledu na srub si vás získají přírodní materiály. Kromě dřeva je hojně využit i kámen. Díky tomu celý dům zapadá do okolní přírody. Dřevo dominuje také v interiéru

Jen se podívejte na ty precizní stropy. Ze dřeva je ale i většina nábytku a najdeme tady i kámen. Hlavní části srubu je kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem. Kuchyň je samozřejmě ze dřeva. Nechybí ani barový pultík a starožitná, velmi originální kamna.

V místnosti je navíc také obrovský jídelní stůl a pohovka s televizí. V zimních měsících vás u pohovky zahřeje teplo ze sálajícího mohutného kamenného krbu. Díky velkým oknům si po celou dobu pobytu v této části domu mohou jeho obyvatelé vychutnávat výhled na pláž a řeku.

Poslední částí přízemí je samozřejmě koupelna s velkou skleněnou sprchou. Její zařízení na vás dýchne napůl moderním a napůl rustikálním stylem.

Ve srubu najdete 3 ložnice

Kromě otevřené a prostorné centrální části nabízí dům i dostatek soukromí. Všem ložnicím dominuje dřevěný strop a nábytek ze dřeva. Nechybí ani pohodlná postel a opět překrásný výhled.

Koupelna v druhém patře díky velké vaně doslova vybízí k relaxaci. Tím ale celá prohlídka nekončí.

Součástí nemovitosti je i nedaleká garáž s dalším obytným prostorem v podkroví. To nabízí další pohodlně obyvatelný byt. Pobyt v tomto místě musí opravdu připomínat ráj.

Fotografie: Selena Dupuis / Keller Williams Connexion

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]