Původní veřejné záchody v centru města přeměnila na dokonalé bydlení

Veřejné záchodky jsou často obávaným místem, jelikož to na nich nevypadá moc lákavě. Ale dají se změnit na něco jiného. Popis této rekonstrukce vás o tom přesvědčí. Ale hezky po pořádku. Vše začalo tím, že měla Laura Clark sen žít v centru Londýna. Klasické bydlení však bylo nedostupné, a tak hledala alternativy.

Koupě veřejných záchodků

Jedna taková alternativa se objevila. Byly to veřejné záchodky, které byly na prodej. A to velmi levně. Ostatně asi proto, že nikdo nepočítal s tím, že by se našel někdo, kdo by je snad chtěl rekonstruovat, nebo jinak využít. Laura Clark však měla svou vizi.

Veřejné záchodky vypadaly šíleně

Když je koupila, bylo to něco hrozného. Už dlouho se nepoužívaly, a to se výrazně podepsalo na jejich vzhledu. Vše bylo doslova zdevastované a jenom málokdo by věřil, že by z tohoto místa mohlo vzniknout nádherné bydlení. Ale nakonec se to stalo. Místo prošlo velkou rekonstrukcí a nyní je z veřejných záchodků stylové bydlení.

Příjemný obývák

Nahlédněme nejprve do obýváku, který vypadá na první pohled velmi příjemně. Zaujmou třeba velké police, výraznější gauč s červenými polštáři, skleněný stolek, ale i dlouhá dřevěná komoda, která dodává obývacímu pokoji atmosféru.

Skrytá ložnice

Vzhledem k dispozicím, jaké veřejné toalety měly, bylo třeba trochu experimentovat. A tak je ložnice vlastně skrytá. Není to samostatná místnost, ale jedná se o část, která je pouze schována plentou. To ale nijak nesnižuje soukromí a pohodlí.

Nádherná kuchyně

Kdo snil o velké a praktické kuchyni, ten musí při pohledu na tuto fotografii tiše závidět. Vypadá opravdu velmi výjimečně. Opět musíme upozornit na stylovou červenou barvu, která ladí i tady.

Otevřené dispozice

Výjimečný je tento byt také tím, že využívá otevřených dispozic. Všechny části propojuje jedna dlouhá chodba, která však nezůstává nijak nevyužita. Naopak. Stěny jsou plné polic, kde je celá řada zajímavostí.

Luxusní koupelna

To nejlepší na konec. Máme na mysli koupelnu a toaletu. Když se na tuto místnost podíváte, spadne vám brada, jelikož vypadá naprosto luxusně. Tak co říkáte, s původními toaletami nesrovnatelné, že ano?

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]