Rekonstrukce stodoly dala vzniknout jejich novému a dokonalému bydlení

Snili o tom, že budou mít nový a dokonalý dům. Neměli však dostatek finančních prostředků a nijak vysoká nebyla ani finanční částka, kterou jim nabízela banka. Bylo jasné, že se sen o dokonalém domku postupně rozplývá, jelikož postavit si svůj domov zcela od základů prostě nepůjde. Pár se ale nevzdal a rozhodl se, že udělá něco netradičního, zrekonstruoval stodolu.

Ohromný obývák

Kdo ví, jak by jejich obývací pokoj vypadal v plánovaném domku. To, co vzniklo uvnitř jejich stodoly, ale bere dech. Kdo by si mohl dovolit dva gauče, dvě křesla, velký stůl a stále říkat, že má místa více než dost?

Kuchyně s ostrůvkem

Velikost stodoly umožnila i to, že zde mohla vzniknout prostorná kuchyně. Nechybí dostatek denního světla a opravdu ohromný ostrůvek. I kdyby se vařilo 50 jídel najednou, prostorově s tím nebude problém.

Nádherný design

Nejenom v kuchyni, ale i na jiných místech. Cílem rekonstrukce stodoly bylo odkázat k původním materiálům. I proto hraje v interiéru hlavní roli především dřevo. Skvěle vypadá a je také velmi kvalitní.

Zachovalé trámy

Ty jasně ukazují, že jsou dalším odkazem k přírodním materiálům, stejně jako dokážou velmi zajímavě opticky oddělovat prostor. Jde o jejich naprosto skvělé a zcela logické využití, které se sem hodí.

Smysl pro detail

Nechybí ani místa, kde se myslelo doslova na každý detail. Co třeba malý rohový prostor s několika policemi, kde nechybí jak mnoho květin, tak i nádherné kamenné umyvadlo s netradiční baterií.

Stylová předsíň

Do té se dostane každý, kdo do domu vstoupí. I proto by měla zaujmout. Není náhodou, že kdo vstoupí do této, chce v ní zůstat. Nádherně obložené stěny nebo stylový lustr působí velice příjemným dojmem.

Velká zimní zahrada

Rekonstrukce dovolila ještě jednu věc. Vznikla opravdu velká, krásná a kompletně prosklená zimní zahrada. Skvělá volba pro trávení volného času nejenom s přáteli, ale klidně jenom tak v páru, s domácími mazlíčky.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]