Splněná rybářská fantazie: Zručný snílek si postavil dům u vody. Nyní rybaří z obývacího pokoje

Fotografie: Vyacheslav Argenberg / Creative Commons / Attribution 4.0

Muž v Oklahomě miluje rybaření, a tak si postavil dům přímo na vodní hladině, aby mohl kdykoliv vytáhnout udici a chytat ryby z pohodlí svého domova.

Všichni máme nějaký koníček, který nás fascinuje a provází celým životem. Někdo sbírá různé věci, někdo zase sportuje. Někteří lidé jsou do té své aktivity tak zapálení, že jsou ochotni udělat cokoliv, aby ji měli doslova na dosah ruky. Jedním z takových lidí je Paul Phillips, dodavatel pro oblast Skiatook v Oklahomě. Během svého života postavil domy mnoha lidem, ale zatímco stavěl domy jiných, také pochopil, jaký by měl být domov jeho snů.

Miluje rybaření

Jeho největší vášeň je rybaření a pravidelně tráví hodiny u vody s rybářským prutem v ruce. Proto se rozhodl postavit si svůj domov přímo nad vodní plochou, aby mohl kdykoliv rybařit z pohodlí svého obývacího pokoje. Po koupi pozemku si tam nechal vybudovat vlastní rybník a poté se pustil do stavby svého domu. Vznikla z toho vila se třemi ložnicemi, různými koupelnami a obrovským obývacím pokojem s jedinečnou zvláštností – padacími dvířky na vodní hladinu.

Dům byl postaven přímo na vodní hladině ve formě domku na kůlech a je dokonalým důkazem toho, že pokud jdete za svými sny, můžete je jednoho dne opravdu uskutečnit. Projekt tohoto domu byl neuvěřitelně náročný. Jeho dům se ale stal prostorem, kde se může nejen pohodlně usadit a relaxovat, ale také se těšit ze svého oblíbeného koníčku. A to vše díky své odvaze jít si za svým snem.

Vize a sny

Když se ptáte lidí, co by chtěli dělat, kdyby na světě nebylo omezení, mnoho z nich odpoví, že by chtěli dělat to, co je skutečně baví a co jim přináší radost. A právě takový přístup měl i Paul. Svého snu dosáhl nejen tím, že měl jasnou vizi, ale také tím, že se nevzdal a usilovně na něm pracoval. A to je přesně to, co bychom si měli brát k srdci a co by nás mělo motivovat, abychom i my šli za svými sny a cíli.

Také bychom měli být vděční za lidi jako Paul, kteří ukazují, že snažení se o to, co nás baví a co nás naplňuje, je cesta k naplnění života. Paulův příběh nás učí, že když máme jasný cíl a jsme ochotni pracovat na něm, můžeme dosáhnout toho, co si přejeme. Takže ať už je vaším snem stavět dům na vodní hladině, nebo cokoli jiného, buďte odvážní a jděte si za svými sny. Možná se nakonec stanete inspirací pro někoho jiného a ukážete jim, že nic není nemožné, pokud si to opravdu přejete.

Zdroj: Virali

Absolvent České zemědělské univerzity, který je již od malička velkým kutilem. V podstatě vše, co je možné najít v j... [Více o autorovi]