Pohodlné bydlení v kontejnerech se zdálo být nereálné. Manželé se však postarali o obdivuhodnou přestavbu

Fotografie: Depositphotos

Manželé postavili svůj vlastní dům z přepravních kontejnerů. Originální a útulný, tento prostor ukazuje nový směr v bydlení.

V dnešní době, kdy se většina lidí řídí tradičními koncepty domova, jsou tu jedinci, kteří si troufají jít mimo zaběhlé cesty. Jamie a Dave jsou právě takovým párem, jenž se rozhodl postavit svůj domov naprosto netradičním způsobem. Rozhodli se využít přepravní kontejnery a proměnit je v útulný a moderní příbytek, v němž se budou cítit jako doma. O jejich pohodlnosti dříve značně pochybovali.

Netradiční dům z kontejnerů

Proč zvolit kontejnery? Možná právě kvůli jejich netradičnosti. Jamie a Dave toužili po něčem jedinečném, co by vyhovovalo jejich potřebám a vkusu. Kontejnery nabídly perfektní základ pro tento experiment. A tak se pustili do práce, aby proměnili tyto kovové boxy na útulný obytný prostor.

Pro Dava byla práce na upravování kovových kontejnerů značnou výzvou. Musel pečlivě pracovat na úpravě kovu, aby vytvořil pohodlný a esteticky příjemný interiér. Byla to práce náročná na čas i energii, ale výsledek za to stál. Výsledný dům z kontejnerů je malý, ale plně funkční. Uvnitř najdete vše, co potřebujete pro pohodlný život. Koupelna, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, a dokonce i malý balkon v horním patře. Je to moderní a stylový dům, který vás ohromí svou kreativitou.

Energeticky úsporný a efektivní

Při pohledu na dům z kontejnerů Jamie a Dava je těžké nevšimnout si jeho harmonického spojení s přírodou, zůstává kompaktní a energeticky úsporný. Tento neobvyklý dům je obklopen zelení a přírodou, což dodává celému prostoru jedinečný a uklidňující pocit. Mnoho lidí touží po spojení s přírodou – a tento dům toto spojení nabízí na dosah ruky.

Projekt Jamie a Dava ukazuje, že při výběru domova nejste omezeni tradičními možnostmi. Inspiruje k tomu, abyste přemýšleli o netradičních a inovativních způsobech bydlení. Ať už se rozhodnete pro kontejnery, nebo něco jiného, hlavní je, že by váš domov měl odrážet vaši osobnost a potřeby.

Málokdo zvenčí pozná, že šlo o banku. Dnes je z ní krásné bydlení, jehož interiér však historii neskrývá

Zdroj: Positive Vibration

Absolvent České zemědělské univerzity, který je již od malička velkým kutilem. V podstatě vše, co je možné najít v j... [Více o autorovi]