Srub v srdci přírody překvapí plnohodnotným vybavením, komfortem i přilehlým jezerem

Co k létu neodmyslitelně patří? Přeci teplo, dovolená, dlouhé letní večery, pohoda a koupání. To vše nabízí tento srub. Pokud hledáte odpočinkové místo, kde vás bude rušit jen zpěv ptáků, pak jste na správné adrese. Navíc to budete mít doslova co by kamenem dohodil k nádhernému čistému jezeru, kde se můžete v horku zchladit. Garantujeme, že se vám odtud nebude chtít odjíždět.

Dovolená snů

Tento nádherný srub byla teprve v roce 2008. Na jeho místě původně stále stará chatrč, která už byla prolezlá červotoči, a tak se majitelé rozhodli ji zbořit a postavit unikátní srub, který nabízí prostor k odpočinku i aktivní dovolené.

Srub se nachází v provincii Quebec v dokonalé kanadské přírodě, která je snem každého, komu nevadí být alespoň pár dní v roce mimo dosah telefonního signálu a datového připojení.

Soukromí a ticho pro každého

Dům je dostatečně prostorný, aby se tam pohodlně vešla i velká rodina a každý měl své soukromí a zároveň dostatečně velký prostor na společné aktivity. Tímto prostorem je rozlehlý obývací pokoj, který se nachází v přízemí domu. Je vybaven střídmě, ale s použitím moderních a odolných materiálů, které zajišťují maximální pohodlí. Vše je laděno do přírodních tlumených barev, které dokonale korespondují s dřevěnou konstrukcí domu.

Určitě vás zaujmou starobylé trámy, které působí dojmem, jako by tu byly již před sto lety. Přitom je srub moderně vybaven a nebude vám zde chybět nic z toho, na co jste zvyklí doma.

Horní patro pak nabízí dostatek prostoru pro spaní i menší obývací pokoj, kde se mohou scházet ti, kteří potřebují trochu klidu na čtení s krásným výhledem do přírody. Samozřejmostí je plně vybavená koupelna se sprchovým koutem. Všude na vás dýchá atmosféra přírody a vůně dřeva, ale zároveň se nemusíte obávat ani nejmenšího nepohodlí nebo nedostatku vymožeností, na které jste z domu zvyklí.

Aktivit je bezpočet

Ve srubu je spousta možností zábavy, pokud venku není zrovna slunečno. Ale jakmile vysvitne slunce, rozhodně se vyplatí vyrazit ven. Kousek od srubu najdete jezero, které je tak dobře ukryto, že jej často budete mít zcela pro sebe. Zde se můžete bez obav koupat a užívat si vodních radovánek. Večery můžete trávit i venku u ohniště, kde si můžete připomenout atmosféru táboráků, které si pamatujete z dětství.

Fotografie: Nathalie Gauthier & Noémie Gauthier