Staré silo bylo předěláno na originální dům. Stačil přístřešek a několik oken

Je až s podivem, v čem všem se dá bydlet a co vše lze zrekonstruovat. Příkladem je toto silo. Ukazuje, že i tyto stavby se dají využít. Stačí trocha fantazie a umění architektů a vznikne bydlení, které není jenom netradiční, ale je i praktické. Konkrétně tento domov najdete v Texasu, ale to neznamená, že by ho nebylo možné realizovat v podstatě kdekoliv na světě.

Klasické staré silo

Když mluvíme o tom, že domovem je silo, máme na mysli to skutečné, které se dříve používalo na uskladnění obilí. Nikoliv různé moderní stavby, které mohou svým tvarem sila jenom připomínat. Pokud byste si chtěli vyzkoušet, jaké zde může být bydlení, je to možné. Pokud máte cestu právě do Texasu, je tento dům možný pronajmout. Dlouhodobě i krátkodobě.

Okna a přístřešek

Aby mohlo stávající silo skutečně připomínat dům, bylo nutné investovat do několika úprav. Základem byla okna, která pomohou dostat dovnitř dostatek denního světla. Dále byl přidán také přístřešek, který vytváří zápraží, na kterém najdeme nejenom místo k odpočinku, ale také vstupní dveře, které po otevření odhalí tajemství toho, co se ukrývá uvnitř.

Uvnitř to vypadá nádherně

I když je staré silo původně klasickou hospodářskou stavbou, nemusíte se bát toho, že by to uvnitř bylo plné plechu a podobných materiálů. Pokud byste nevěděli, kde jste, mysleli byste si, že bydlíte v krásném domě s trochu netradičním tvarem. Uvnitř nechybí klasické omítky, stejně jako je interiér také celkem bohatě obložený dřevem. Nechybí ani kvalitní obklady v koupelně, nebo dřevěné schodiště s kovovým zábradlím.

Vše, co je k životu potřeba

Kdo se rozhodne k tomu, že se ve starém sile vyspí, ten nebude litovat. Uvnitř je vše, co je k pohodlnému bydlení potřeba. Samozřejmostí je koupelna, velký obývací prostor, nebo i prostorná ložnice s velkou postelí. A to vše se vešlo tam, kde dříve bylo jenom obilí.