Starší chalupa byla zrekonstruována tak, aby nabídla možnost celoročního bydlení

Tato chalupa má bohatou historii, která se začala psát už v roce 1986. Postupem času však chátrala, až byla třeba její rekonstrukce. Ta jí vdechla nejenom opět dokonalý vzhled, ale také praktičnost, stejně jako možnost ji využívat po celý rok. Konkrétně se daná nemovitost nachází v Sherbrooke, uprostřed krásné přírody, do které pro svůj zachovaný rustikální charakter nádherně zapadá.

Krásné velké prostory

I když si pod slovem chalupa každý představí spíše malou nemovitost na víkendy, v tomto případě je tomu jinak. V tomto případě mluvíme o velké nemovitosti, která nadchne celkovou prostorností interiéru. Díky otevřeným dispozicím se skutečně zdá, že místnosti jsou o mnoho větší, než je skutečnost. Toto navozuje i dostatek světla, které se do interiéru dostává.

Vše je dokonale zařízeno

Tato chalupa je určena k celoročnímu bydlení, což potvrzuje také její celkové zařízení. Ve všech místnostech jsou věci, které jsou potřebné k plnohodnotnému životu. V obývacím pokoji nechybí velká televize, samozřejmostí je také plně vybavená kuchyně se všemi spotřebiči, stejně jako je součástí interiéru i prostorná jídelna, příjemná ložnice, ale i koupelna s toaletou.

Krásný rustikální styl

Chalupa byla zrekonstruována jak s ohledem na to, že pochází z roku 1986, tak i s ohledem na to, že se nachází uprostřed přírody. Tedy uprostřed lesů. I proto zaujme svým celkovým zajímavým rustikálním stylem. Jak v exteriéru, tak i v interiéru. Ten působí velmi povedeným, příjemným a také celkově harmonickým dojmem.

Včetně moderních věcí

I přes rustikální styl se zde přece jenom našlo i místo na moderní věci, jako jsou hlavně spotřebiče, bez kterých si neumíme představit život. Jedná se třeba o lednici, mikrovlnnou troubu, ale i pračku, sušičku, nebo televizi či repro soustavu. To celkový styl interiéru sice lehce narušuje, ale na druhou stranu jde o něco, bez čeho se dnes žít dlouhodobě nedá.

Fotografie: Centris