Starý dům byl postaven před třemi stoletími. Jeho současný interiér je úchvatný

Co je pro vás starý dům? Nemovitost postavená před desítkami, nebo dokonce stovkami let? A co ten, co už stojí 338 let? A vzhledem k jeho stavu nevypadá, že by snad měl spadnout. Právě takový si představíme. Jak pro jeho stáří, tak i proto, jak to vypadá uvnitř. Stojí ve Velké Británii, na pobřeží Cornvallu a stojí tu už stovky let. A vypadá velmi zajímavě.

Zajímavý obývací pokoj

Už při vstupu do domu zaujme to, že jeho dveře jsou nízké. Jde o něco běžného, jelikož lidé byli dříve menší. Tomu odpovídá i výška stropu v zajímavém obývacím pokoji. Pokud mu něco jasně dominuje, tak je to kameny obložený krb. Zaujme ale i starožitný stolek v samotném středu, nebo řada dalších unikátních prvků.

Ložnice je nádherná

Tento starý dům zaujme i svou ložnicí. I když prostorově není nijak velká, má jeden unikát. Krásně vyřezávanou dřevěnou postel s nebesy, která vytváří doslova pohádkovou atmosféru. Když k tomu přidáme povedené noční stolky na obou stranách, tak je stoprocentně o co stát.

Je tu i pokoj pro děti

Tento starý dům skrývá také pokoj pro děti. I on zaujme svou celkovou jednoduchostí. Dominantní je zde hlavně kolébka, malý stolek, nebo decentní výzdoba jak v podobě několika obrazů na stěně, tak i v podobě záclon s dětskými motivy, které jsou umístěny na oknech.

Koupelna zaujme každého

Velkým unikátem tohoto domu je koupelna. Svým stylem jasně odpovídá původnímu zaměření. Stylový je především stojací vana, kterou dost možná trochu hyzdí samotný závěs. Dobře vypadají klasické bílé čtvercové obklady a jednoduchý koupelnový nábytek v podobě umyvadla se dvěma kohouty, nebo v podobě zrcadla s dominantním rámem.

Nechybí prostor pro jídlo

A to jak prostor samotné kuchyně, která je řešena do písmene U a tak nabídne dostatek pracovního prostoru i moderní spotřebiče, bez kterých to dnes nejde. Součástí domu je také jídelna, která hlavně díky svému nábytku a výzdobě zajistí, že bude možné stolovat v opravdu velmi příjemné atmosféře.  A komu by se nutně nechtělo stolovat v jídelně, nemusí. Může využít prostornou terasu, kde lze také prostřít stůl.

Fotografie: Unique Home Stays