Stavba domu díky jeho unikátní konstrukci trvá pouze dva dny

Toto je ukázka faktu, jak rychle se dá stihnout stavba domu. Díky jeho unikátní konstrukci postačí jen 2 dny a dům stojí. To však není jeho jediné pozitivum, protože zaujme i jeho cena. Celkově vyjde na 650 tis Kč. To jasně potvrzuje, že zájemce o nemovitosti mohou bydlet nejenom levně, ale také v podstatě ihned.

Unikátní konstrukce

Za tímto domem stojí italský designér Renato Vidal, který chtěl vyřešit hned dva problémy současných nemovitostí. Tím prvním je vysoká cena a tím druhým je to, že stavba domu přece jenom nějaký čas trvá. A jak je vidět, vše se mu povedlo na jedničku. Vytvořil unikátní dům, jehož pořízení vyjde na 650 tis Kč a který může být postaven už za pouhé 2 dny.

Kompletní hotová stavba

Řada lidí si myslí, že vzhledem k ceně a rychlosti stavby se jedná spíše o chatu než o plnohodnotnou nemovitost. Opak je ale pravdou, jelikož součástí domu je vše, co obyvatelé potřebují. Tedy kuchyně, koupelna, stejně jako obytné prostory. Dokonce zde nechybí ani patro, což znamená že součástí dané nemovitosti je také schodiště.

Stavba domu realizovatelná kdekoliv

Unikátem je také to, že stavba domu této konstrukce je realizovatelná v podstatě kdekoliv. Dokonce je možné vybrat si i ze dvou velikostních provedení. Základem je pouze odpovídající prostor, na kterém se daný dům rozloží a ukotví. To vše nezabere více času, než 2 dny. Navíc platí, že dům může stát už za 60 dní od jeho objednání. Takto rychlá je i samotná výroba nemovitosti.

Vypadá velmi povedeně

Bát se nemusíte ani o to, jak vlastně daný dům vypadá. Na první pohled jde o stylovou moderní stavbu. A to hlavně díky dominantní střeše s výrazným sklonem, stejně jako díky výrazným proskleným plochám z čelní části. Je vidět, že Renato Vidal nezapomínal myslet také na výsledný design. A to vše se dokonale snoubí s celkovou funkčností a praktičností.

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]