Ohromné sídlo je příkladem toho, jak by měl vypadat pravý rustikální styl

Ne každý touží žít v moderní a nadčasové nemovitosti. Mnoho lidí proto volí raději rustikální styl, který může vypadat lépe, než čekáte. Je totiž třeba říci, že u mnoha nemovitostí je vše odfláknuto, nebo nedotaženo do konce. To se ale nedá říci o tomto ohromném sídle v Utahu v USA. To je typickou ukázkou toho, jak by měl rustikální styl vypadat.

Velký venkovský dům

Už na první pohled je vidět, že se nejedná o žádnou malou nemovitost, ale o obrovské sídlo. To už zvenku svou architekturou jasně připomíná typické venkovský dům. Nejde tak o žádnou moderní vilu, u kterých si mnoho lidí myslí, že je pěkná. Tento styl skvěle odkazuje k minulosti a ukazuje, že i když jsou rozměry skutečně obrovské, může i taková nemovitost celkem dobře zapadat do okolí.

Interiér je až neuvěřitelný

Na první pohled je jasné, že se z interiéru bude tajit dech. Díky tomu, že zde nejsou nijak výrazně oddělené jednotlivé prostory, je možné pozorovat rozsáhlost celé vnitřní části domu. Ten nese označení Mansion of The Barn. Tento název byl zvolený záměrně, jelikož slovo barn lze přeložit jako stodola. A ty byly odnepaměti spojeny otevřenými vnitřními dispozicemi a toto bylo zachováno i v tomto případě.

Unikátní rustikální styl

Těžko byste někde hledali povedenější rustikální styl, než právě zde. Stačí se rozhlédnout po vnitřních částech a je jasné, co přitáhne vaši pozornost. V první řadě je to dřevo, které najdete na podlaze, v oblasti střechy, ale i po celém interiéru, díky dřevěným pilířům a trámům. Dále tu nechybí ani dostatek kamene, který je dalším zcela unikátním materiálem.

Velikost je ohromující

Sídlo s názvem Mansion of The Barn zaujme i svou velikostí. Má celkem dvě prostorná patra, díky čemuž můžeme mluvit o tom, že uvnitř je celkem 9 pokojů, několik koupelen, jsou zde také dvě knihovny, jídelna, kuchyně, ale stejně tak nechybí ani fitness centrum, nebo moderní domácí kino. A toto všechno je realizováno v unikátním rustikálním stylu, který se pro tuto nemovitost hodí více, než jakýkoliv jiný. Souhlasíte?

Fotografie: Novate

Do redakce Bydlimeutulne.cz se přidala během svých studií a práce redaktorky ji tak nadchla, že se rozhodla zůstat. Její v... [Více o autorovi]