Tyto 3 staré, nepoužívané nádrže prošly úžasnou proměnou. Takto vypadají dnes

Když si manžel přivezl domů tři staré nádrže na vodu, nevěřila jsem svým očím a myslela jsem si, že se snad musel zbláznit! To, co z nich ale dokázal udělat, mě naprosto šokovalo a nyní máme na zahradě nádherný koutek!

Jednoho dne se manžel rozhodl, že naše zahrada potřebuje oživit a tak přemýšlel, co by se nám na ni hodilo. Napadlo ho, že bychom si na zahradě mohli udělat terasu a na ní koutek, kde budeme mít jezírka s rostlinami. Podívejte se na to, jak probíhal celý proces této přeměny, třeba vás inspirujeme a také si nějakým způsobem oživíte vaši zahradu.

Výběr barelů

Na začátku je důležité mít představu o tom, jakou velikost barelů budete potřebovat a kam jezírka umístíte. Následně je jejich výběr již hračkou.

Vyhloubení základů

V momentě, kdy je jasné rozložení barelů, je nutné pro ně vyhloubit základy, které se vybetonují.

Obložení barelů

Následně je nutné konstrukci barelů obložit pevnou plastovou výplní, které bude schopná vydržet tlak požadovaného množství vody a také barely z venku obložit dřevem. V případě, kdy budete chtít využít večerního osvětlení barelů, také připravit zdroje elektrické energie.

Výsledek

Dalším krokem, je výběr rostlin, které budete chtít v jezírkách pěstovat. Dále je dobré pro zútulnění okolí, vytvořit kolem barelů malou terasu s posezením, kde se bude skvěle relaxovat a máte hotovo!